• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Artykuły Miedziane garnki

Ukryta moc miedzi, czyli naczynia Copper Core na indukcji

Miedziano-stalowe garnki znają wszyscy. Ale mało kto wie, że belgijska marka Falk ręcznie tworzy stalowo-miedziane naczynia Copper Core. O tym ciekawym zjawisku mówi nasz tekst.

Czytaj więcej

Jak dbać o miedziane naczynia Falk?

Jeśli zdecydujesz się na miedziane naczynia Falk, one z dnia na dzień staną się kolejną wielką miłością Twojego życia. Jednak i ta miłość wymaga pielęgnowania i dbania o nią. Czytaj o naczyniach Falk.

Czytaj więcej

Miedziane naczynia Falk, czyli producencka kuracja odmładzająca

Słyszałeś kiedyś o SPA dla miedzianych naczyń? Jeśli nie, opowiemy Ci o niezwykłym pomyśle belgijskiej marki Falk, która w niezwykły sposób dba o komfort swojego klienta i jego naczyń.

Czytaj więcej

Domowe sposoby czyszczenia miedzianych naczyń De Buyer

Miedziane naczynia De Buyer pokrywają się z czasem patyną. Taka jest właściwość miedzi. Ale można je łatwo doprowadzić do idealnego stanu, wykorzystując proste, domowe sposoby.

Czytaj więcej

Pierwsze w szeregu - garnki Prima Matera marki De Buyer

Garnki z miedzi są nieśmiertelne. Można je przekazać w spadku dzieciom, wnukom, prawnukom, a one nadal będą służyć tak, jak służyły na początku. Albo i lepiej.

Czytaj więcej

Marka De Buyer - historia pasji i perfekcji

Cenimy producentów, którzy na swoje obecne powodzenie i niezwykłą renomę zasłużyli całymi dekadami, a czasem i stuleciami, prób, doświadczeń i zmagań. Dziś nieco o marce De Buyer.

Czytaj więcej