• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Artykuły Nasza misja

Nie godzimy się na dyletanckie sprzedawanie luksusowego sprzętu AGD

Jesteśmy przekonani, że sprzedający luksusowy sprzęt AGD, zwłaszcza patelnie, garnki, czy noże klasy Premium, mają obowiązek wiedzieć na ich temat wszystko. A jak jest w praktyce?

Czytaj więcej

Nas Troje TV i początek wielkiej filmowej przygody

Przez całe lata tęskniliśmy za stworzeniem naszej własnej, prawdziwej telewizji kulinarnej. I nasze marzenie wreszcie zrealizowało się wiosną 2019 roku. Zapraszamy do naszej telewizji.

Czytaj więcej

Doradzamy Klientom, żeby kupowali świadomie

Wydaje nam się, że luksusowe zakupy muszą być wsparte nie tylko fachową wiedzą, ale i naprawdę dużą empatią ze strony sprzedawcy.

Czytaj więcej

Od lat piszemy fachowe artykuły o technologiach kulinarnych

Z przekonaniem twierdzimy, że trzeba dużo i fachowo pisać o świetnym sprzęcie kuchennym i nowoczesnych technologiach kulinarnych. Bo jak inaczej dowiesz się o ich istnieniu?

Czytaj więcej

Lata doświadczeń fachowca, czyli prawdziwa kopalnia wiedzy

Są na świecie szczęśliwcy, którym w dzieciństwie nikt nie zabraniał rozwijania pasji. Należy do nich, niewątpliwie, nasz specjalista do spraw kulinariów - Krystian Wawrzyczek.

Czytaj więcej

Od lat testujemy najlepszy kuchenny sprzęt

Producenci testują swój sprzęt we własnych laboratoriach, czy profesjonalnych kuchniach. A my chcemy wiedzieć, jak to wszystko działa w domu.

Czytaj więcej

Wybieramy dla Was tylko to, co absolutnie wyjątkowe

Dobór luksusowego sprzętu, który będzie spełniał wymagania zaawansowanych gotujących, to nie całkiem proste zadanie. Trzeba poznać markę, jej produkty i umieć je obiektywnie ocenić.

Czytaj więcej