Artykuły O producentach

Fascynujące w przypadku marek, o których z przyjemnością piszemy artykuły, a których produkty prezentujemy w naszym sklepie jest to, że wiele z nich cieszy się nadzwyczaj długą tradycją i historią. Są to marki, które zmieniały świat kulinariów, narzucały mu nowe trendy, sposób myślenia o gotowaniu, podsuwały tak odkrywcze technologie, które zapierały dech w piersiach. I zawsze stały na straży gotowania przepełnionego pasją. W historii i działaniach tych producentów zawsze czuć misję poprawy ludzkiego życia. I za można ich cenić i szanować. Pisząc o tych markach, odkrywamy ze zdumieniem i zachwytem tajemnice tworzonych przez nie sprzętów.

No%c5%bce m%c5%82otem i ogniem malowane   takeshi saji   presti%c5%bcowakuchnia

Takeshi Saji - kowal eksperymentator

50 lat badań nad stalami i przeróżnymi materiałami rękojeści, które tworzą malownicze noże - to, w skrócie dorobek jednego z najsłynniejszych mistrzów japońskiego kowalstwa, Takeshi Saji.

Czytaj więcej
%c5%bceliwne naczynia staub pasuj%c4%85 do ka%c5%bcdej kuchni   presti%c5%bcowakuchnia

Żeliwo Staub pasuje do każdej kuchni

Żeliwne garnki i patelnie kojarzą się z reguły z kuchnią babci, czy prababci. Stąd trudno niektórym zaakceptować fakt, że nowoczesne żeliwo współpracuje z każdym typem kuchenki i piekarnika.

Czytaj więcej
Sklep presti%c5%bcowakuchnia ma przyjemno%c5%9b%c4%87 oferowa%c4%87 belgijskie stalowe naczynia demeyere

Garnki Demeyere, czyli stal godna szacunku

Pokolenia gotujących z sercem, gotujących zdrowo, wymuszają na producentach technologiczne nowinki. Marka Demeyere dekady temu udowodniła, że można na niej polegać.

Czytaj więcej
W sklepie presti%c5%bcowakuchnia znajdziesz porcelanowe naczynia dla alergik%c3%b3w marki revol

Porcelanowe naczynia Revol - odkrycie nowoczesnej kuchni

To, co kiedyś wydawało się zagadnieniem z pogranicza fantastyki naukowej, dziś staje się rzeczywistością. I tak francuska marka Revol zdumiała świat naczyniami z porcelany.

Czytaj więcej
Miedziane naczynia de buyer to prawdziwi mistrzowie kuchni   presti%c5%bcowakuchnia

Marka De Buyer - historia pasji i perfekcji

Cenimy producentów, którzy na swoje obecne powodzenie i niezwykłą renomę zasłużyli całymi dekadami, a czasem i stuleciami, prób, doświadczeń i zmagań. Dziś nieco o marce De Buyer.

Czytaj więcej
Ten kto nie zna %c5%bceliwa staub nie wie co to znaczy prawdziwe gotowanie i sma%c5%bcenie presti%c5%bcowakuchnia

Francuska marka Staub - czarodziej genialnych smaków

Magia francuskiego żeliwa ma wielką moc. Garnki, patelnie, woki marki Staub doskonale prezentują ideę, że żeliwo może stać się ukochanym i niezastąpionym materiałem w kuchni.

Czytaj więcej
Stalowe patelnie belgijskiej marki demeyere do kupienia w sklepie presti%c5%bcowakuchnia

Poznaj belgijskie patelnie Demeyere

Belgijska marka Demeyere, niekwestionowany mistrz w świecie kulinariów i technologii, z których korzystają najsłynniejsi kucharze świata, stworzyła prawdziwe uniwersum patelni.

Czytaj więcej
Ortodoksyjne japo%c5%84skie no%c5%bce kichiji w sklepie presti%c5%bcowakuchnia

Ortodoksyjni do kwadratu - czyli nieco o marce Kichiji

Istnieją w Japonii kuźnie, które, bardzo trudno namówić do współpracy z Europejczykami. Mają określoną grupę klientów i nie zależy im na tym, by nawiązać kontakt z kimś obcym.

Czytaj więcej
« 1