Lekko chłodny minimalizm i wysublimowana estetyka serii elektrycznego sprzętu AGD, Enfinigy marki Zwilling, pociągają tych wszystkich, którzy cenią sobie bardzo dopracowane formy. Ujmuje też wyjątkowa funkcjonalność sprzętu, najlepsze, jak to w przypadku Zwilling’a bywa, materiały z najwyższej półki. Możesz wybrać spośród 4 nowoczesnych blenderów, 2 ascetycznych w formie czajników elektrycznych, 2 eleganckich tosterów oraz wag. Wszystko w dwóch odsłonach kolorystycznych, równie stonowanych, jak sama stylistyka sprzętu – czarnej i srebrno-białej. Zwilling zrobił coś, czego mało kto się po nim spodziewał. I, jak to czasem bywa z tak potężnymi przedsięwzięciami, wyraźnie trafił w sedno.

Zwilling chętnie ewoluuje

Wielu nie wie, że niemiecki Zwilling to marka z olbrzymią historią w tle. Powstała już w 1731 roku, czyli niezwykle dawno. Takie marki miewają często dość konserwatywne skłonności. A Zwilling okazuje się robić coś na opak. Pokazuje się jako firma nowoczesna, dążąca do zaspakajania coraz bardziej wysublimowanych potrzeb. Linia Enfinigy to odważny krok niemieckiego producenta w kierunku rynku, na którym jeszcze nie gościł.

Zwilling jest znany ze swoich noży, garnków i sztućców. Przestrzeń elektrycznego AGD to swoiste novum, ale musimy przyznać, że niemiecki producent podszedł do kwestii bardzo poważnie. Estetyka i funkcjonalność linii Enfinigy od razu pokazuje, że mamy do czynienia ze sprzętem wysokiej klasy. Liczymy, że będzie Ci się świetnie z niego korzystało. Nam się korzysta, bo od dłuższego czasu z przyjemnością testujemy niemieckie wynalazki.

Blendery królują

W linii Enfinigy królują, jak łatwo zauważyć, blendery. To naprawdę profesjonalny sprzęt dla bardzo wymagających miłośników kuchni. Najmocniejsza wersja nie odstaje w niczym od zaawansowanych blenderów, z jakich korzysta się, np., w barach smoothie. Ma też w sobie silnik o mocy silnika kosiarki. Fajnie, prawda?

Warto powiedzieć, że elektryczny sprzęt Zwilling z kolekcji Enfinigy jest tak pomyślany, by można było nim sterować za pomocą specjalnej aplikacji na telefony. To wprawdzie kwestia niedługiej przyszłości, ale będzie taka możliwość.

I sprawa niezwykle ciekawa - w blenderach Enfinigy marki Zwilling znajdziesz opatentowane ostrza - noże, które pozwolą Ci genialnie rozdrobnić, wymieszać i zmiksować to, co będziesz przygotowywać. Zwilling, jako prawdziwy mistrz noży, skorzystał ze swoich wielowiekowych doświadczeń w kuciu ostrzy i przeniósł swoją wiedzę w przestrzeń blendera. Dlatego jego sprzęt z powodzeniem można nazwać szczytem osiągnięć inżynierii rozdrabniania i mielenia. To rzecz naprawdę niespotykana, by w sprzęcie elektrycznym zaimplementować tak specjalny patent.

 

 

Dla każdego coś pięknego

Oczywiście, wszystkie inne sprzęty z kolekcji Enfinigy również kryją w sobie przeróżne talenty. Np. czajniki zbudowane są pomysłowo z dwóch warstw, z czego zewnętrzna jest chłodna, a stal w środku odpowiada za długie podtrzymanie temperatury (można dodatkowo wybrać taką funkcję na panelu sterowania bardziej rozbudowanej wersji czajnika).

Ciekawa jest też baza czajnika z regulacją temperatury (wyższa wersja), bo jest płaska, a sterujesz nią za pomocą dotykowych przycisków. Niezwykłe jest też to, że czajnik potrafi wyparzać butelki dla niemowląt, czy podgrzewać jedzenie dla malucha.

Toster też jest przemyślany w każdym szczególe. Ma wiele funkcji i został wyposażony w specjalny system szyn, które delikatnie wysuwają podpieczone kromki. Nie trzeba łapać ich w locie. Pieczywo z tostera Enfinigy smakuje pysznie. Sprawdzamy to codziennie!

Czy ten design z czymś Ci się kojarzy?

Pierwsze wrażenie, które mieliśmy i które potwierdza wielu miłośników talentów marki Zwilling -  elektryczne AGD z kolekcji Enfinigy jest zbliżone stylistycznie do kultowych sprzętów marki Apple. Stonowane szarości, biele i dużo czarnej wytworności. Obudowy stylizowane na szczotkowane aluminium lub wersja Black - to robi swoje…

Ten niezwykle wysublimowany look seria elektrycznych sprzętów Enfinigy zawdzięcza zdolnym designerom z Mediolanu - Matheo Thun’owi i Antonio Rodriguez’owi. Wszystkim, którzy interesują się słynnymi projektami, ten duet na pewno nie jest obcy.

Jeśli życzysz sobie dowiedzieć się więcej na temat elektrycznego sprzętu marki Zwilling, uzbrój się w nieco cierpliwości. Już niedługo powstaną nasze filmy.

 

Dział PR Grupy Nas Troje

Zdjęcia: Grupa Nas Troje