Ciesz się mocą ceramiki, która nie przywiera - naczynia Stainless Steel i White Line Eva Solo

Wielu gotujących ceni sobie ceramiczne garnki. Niestety, wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, że ceramika sama z siebie nie ma właściwości nieprzywierających i wtedy duszenie, podsmażanie, czy smażenie do prostych i przyjemnych nie należy. Dlatego warto zwrócić uwagę na naczynia z nieprzywierającą powłoką ceramiczną. Znajdziesz ją w śnieżnobiałej kolekcji garnków White Line duńskiej marki Eva Solo oraz kolekcji Stainless Steel. Te naczynia wybierają ci, którzy życzą sobie mieć w kuchni naprawdę piękny sprzęt.

Design sprzed dekad nadal się podoba

Warto wiedzieć, że projekt naczyń White Line jest wspólny z innymi kolekcjami garnków i patelni Eva Solo. Wzór powstał w 1977 roku, a jego autorem był słynny skandynawski designer, Ole Palsby. Okazało się, że projekt jest tak zjawiskowy i w swojej formie nowoczesny, że Eva Solo nadal z niego nie zrezygnowała. Rozszerzyła za to potężnie kolekcje naczyń o różne materiały i technologie, by klienci mieli szeroki wybór. Dzięki temu pomysłowemu rozwiązaniu możesz dobrać sobie różne kolorystycznie, a jednolite stylistycznie naczynia – garnki, rondle, czy patelnie.

Seria ceramicznych, nieprzywierających garnków White Line dumnie reprezentuje skandynawski design, który opiera się modom i nie starzeje się. Minimalizm linii White Line, wyróżnionej renomowanym RedDot Design Award w 2012 roku, nadal jest w cenie. 

 

Kultowe pokrywki naczyń Eva Solo

Kolejny smaczek kolekcji White Line (i wielu innych) to designerskie, płaskie pokrywki z długimi uchwytami. Można je powiesić w kuchni albo włożyć w najmniejszą nawet przestrzeń w kuchennej szufladzie.

W kolekcji naczyń Eva Solo znajdziesz pokrywki ze szkła i stali oraz specyficzną pokrywkę-kopułę.

 

Nieprzywierająca ceramika, która pozwala wygodnie gotować

Garnki ceramiczne, jak już pisaliśmy, bywają niezwykle kapryśne, jeśli ich producent nie zadbał o to, by wewnątrz była najnowszej generacji ceramika z właściwościami nieprzywierającymi. Marka Eva Solo podjęła współpracę z jednym z największych światowych producentów tworzących luksusowe, bezpieczne dla zdrowia powłoki nieprzywierające – szwajcarską marką Ilag. I tak naczynia z kolekcji White Line wyposażone są w ceramiczną powłokę nieprzywierającą, która jest odporna na przegrzanie do, aż, 400 stopni Celsjusza. Oczywiście, takich temperatur nie należy nigdy stosować. Niemniej - fakt, że nieprzywierająca ceramika marki Ilag jest tak wytrzymała, daje gwarancję, że garnki Eva Solo będą z Tobą przez całe lata.

W drugiej kolekcji, Stainless Steel, również pojawia się nieprzywierająca ceramika, tyle, że czarna. Z kolei garnki i patelnie z tej serii stworzone zostały ze stali szlachetnej.

Producent
Cena
Pojemność "od - do"
Średnica "do"
Dla alergików
Na indukcję
Do piekarnika
Mycie w zmywarce
Gwarancja