Prawdziwy kawowy czarodziej - ekspres do kawy SMEG

Utarło się, nie bez przyczyny, że Włosi to prawdziwi mistrzowie palenia i parzenia kawy. Włoskie espresso jest już legendarne i cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Jeśli życzysz sobie raczyć się kawą z prawdziwego zdarzenie, najprawdopodobniej sięgniesz po klasyczne, włoskie ekspresy, w których nie ma elektroniki. Spójrz na luksusowe ciśnieniowe, kolbowe ekspresy do kawy marki Smeg. Wyobrażasz sobie aromat i smak perfekcyjnego napoju, który przygotują specjalnie dla Ciebie? Te piękne maszyny stworzony, by wydobyć z kawy to, co najlepsze.

Włoska marka Smeg dla koneserów nie tylko włoskiej kawy

Marka Smeg słynie z bardzo luksusowych, często wyjątkowo drogich sprzętów. Myślimy tu, nade wszystko, o jej dużym AGD - kultowych już lodówkach, piekarnikach, kuchenkach, itp. Dla uzupełnienia swojej oferty marka Smeg stworzyła kolekcję 50’s, której stylistyka wzorowana jest na designie lat 50-tych XX wieku. Tu, co zdumiewające, ceny są całkiem przyzwoite, jeśli patrzeć na portfolio włoskiej marki Smeg. M.in. luksusowy ekspres do kawy wcale nie kosztuje majątku, a parzy kawę, jak marzenie.

Ciśnieniowy ekspres wyposażony jest w 15 barową pompę, system grzewczy Thermoblock i grupę, która pozwala parzyć kawę z saszetek i mieloną, na jedną lub dwie filiżanki.

Ty jesteś baristą

Zaledwie trzy przyciski wystarczą, by uruchomić różne funkcje włoskiego ekspresu do kawy SMEG. One pozwolą Ci parzyć odpowiednią ilość pysznego napoju, podgrzewać wodę do żądanej temperatury, wyłączać ekspres, kiedy sobie tego zażyczysz. Charakterystyczna dla serii 50’s chromowana gałka pomoże Ci regulować siłę pary spieniającej mleko.

Elegancki ekspres Smeg przygotuje dla Ciebie każdy typ kawy, zagotuje wodę na herbatę, a proces delektowania pyszną kawą uprości do minimum.

Producent
Seria
Cena