Ale to fajne! Kilka słów na temat pierwszego spotkania z kolekcją Enfinigy marki Zwilling

Pierwsze spotkanie ze sprzętem w naszym studio, niezależnie od tego, co to takiego, jest prawdziwie ekscytujące. Czujemy się często jak przed pierwszą randką. Niektórzy twierdzą, że to dziwactwo, ale wszyscy pasjonaci poznawania rzeczy nowych na pewno pokiwają ze zrozumieniem głową.

Cieszyliśmy się, jak dzieci, kiedy przyjechał do nas minimalistyczny, designerski sprzęt Enfinigy marki Zwilling. Widzieliśmy go na pięknych zdjęciach producenta i ślinka nam ciekła, by go dotknąć, by się nim posłużyć, by móc go wreszcie sprawdzić. I wreszcie stało się. A ponieważ kolekcja Enfinigy Zwilling’a na długo zagości w naszym studio w Cieszynie (możesz wpaść i sam wypróbować ten bardzo funkcjonalny sprzęt), będziemy ją często i mocno wykorzystywać, bo w pełni zasługuje na to, by ją chwalić.

Już teraz zapraszamy do obejrzenia wstępnego filmu, w którym pokazujemy wszystko, co składa się na serię Enfinigy (stan na lipiec 2021). A w kolejności będziemy tworzyć filmy o każdym ze sprzętów - czajniku, blenderach, tosterach i wagach. Bo są naprawdę wyśmienite w swojej prostocie, funkcjonalności i - co tu dużo gadać - kuszą przystępną ceną, bo, jak na tą jakość wykonania i możliwości, sprzęt AGD Enfinigy Zwillinga kosztuje bardzo niewiele.

Zapraszamy do oglądania naszego filmu!

Produkty powiązane z filmem