Czarne naczynia Nordic Kitchen Eva Solo - nieprzywierające, piękne i lekkie

Bardzo dobrze wyposażona kuchnia przypomina czasem prawdziwą wystawą sztuki nowoczesnej. Oczywiście, tej użytkowej. Designerskie naczynia Nordic Kitchen, duńskiej marki Eva Solo, pokazują, że garnki i patelnie potrafią łączyć w sobie wiele cech - mogą być równocześnie przepiękne, oryginalne, fantastyczne wykonane, nieprzywierające, potężne i masywne, a przy tym lekkie. Nie brakuje im już niczego. Poza tym, by mogły pokazać Ci, co potrafią. A potrafią niejedno.

Przypominające do złudzenia żeliwne garnki, rondle i patelnie z czarnej kolekcji Nordic Kitchen Eva Solo są wiele lżejsze niż żeliwo. Dzięki temu, jeśli masz kłopoty z dłońmi, stawami, przenoszeniem ciężarów – znajdziesz w nich doskonałych pomocników.

W naszym filmie pojawią się wszelkie informacje konieczne do pełnego poznania serii Nordic Kitchen. Musimy się pochwalić, że we wrześniu 2019 roku zrobiliśmy pierwszy w Polsce, o ile i nie w świecie, film o tej designerskiej, niepowtarzalnej kolekcji. Już niedługo kolejne filmy – pokażemy, jak naczynia Eva Solo sprawdzą się w praktyce.

Produkty powiązane z filmem