• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Garnek, który prześcignął szybkowar - Activ Lite marki Woll

Gotowanie pod ciśnieniem to domena szybkowarów. Świetne naczynie, ale chyba mające już swoje najlepsze lata za sobą. Okazuje się, że wielu znanych i cenionych producentów zaczyna rezygnować z produkcji szybkowarów. Klientów zniechęca dość skomplikowany system ustawiania poziomów temperatury, odpuszczania pary, konieczność wymiany uszczelek, czy zaworów bezpieczeństwa.

Dlatego wielu producentów szuka rozwiązań, które zastąpią szybkowar, czy nawet go ulepszą, a nie będą w żaden sposób skomplikowane w obsłudze.

Niemiecka marka Woll stworzyła ciekawy garnek z linii Active Lite. Tytanowe, nieprzywierające garnki mogą pełnić rolę zwykłych naczyń, lub, po założeniu opatentowanej pokrywki z zaworem odprowadzającym nadmiar pary, przemienią się w pozwalający zdrowo i szybko gotować niby-szybkowar.

Największą zaletą tytanowych naczyń Active Lite jest to, że gotuje się w nich w nieco powyżej 100 stopniach, w niskim ciśnieniu, w niewielkiej ilości wody, a sporej ilości pary, która zostaje w naczyniu. Co dzięki temu zyskasz? Pełnowartościowe, zdrowe, wyśmienicie smakujące i pachnące dania.

Produkty powiązane z filmem