• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Kasumi H.M. - japońskie noże, które zaznały mocy piekielnego młota

Ci wszyscy, którzy z podejrzliwością przyglądają się młotkowanym ostrzom zeuropeizowanych w formie japońskich noży H.M., znanej marki Kasumi, wstydzą się swojej pomyłki już w pierwszym kontakcie z tymi nadzwyczajnymi nożami. W tych ostrzach zaklęte jest aż 8 wieków perfekcji, niezwykle zaawansowanej wiedzy kowalskiej i mocy specjalnie przygotowanej przez markę Kasumi stali VG-10.

W przypadku noży z kolekcji H.M. widać szczególnie mocno połączenie dwóch światów - starożytna wiedza kowalska spotkała się tu z ultra nowoczesną metalurgią, dając w efekcie noże, które ostrością przewyższają swoją konkurencję. Nie znajdziesz równie doskonałych noży ze stali VG-10, jak noże H.M. Kasumi.

300-tonowy młot z pasją i prawdziwie piekielną bezwzględnością tłucze w ostrza noży H.M., by sprawić, że staną się niemal niezniszczalne. A piękne młotkowanie, przypominające osiadające na stali krople rosy, noże zawdzięczają mistrzom kowalstwa, którzy ozdabiają ostrza wiele delikatniejszymi uderzeniami małych młotków. Nie sposób nie zakochać się w tych arcydziełach japońskiej kuźni Kasumi.

Produkty powiązane z filmem