Filmy o dobrym smażeniu, duszeniu i pieczeniu na patelniach Premium

Nie oszukujmy się - patelnia to najczęściej używany i wymieniany sprzęt kuchenny. Konieczność nieustannego kupowania nowych patelni wynika z kilku czynników. Nie tylko słabej jakości materiałów, ale i nieświadomości gotujących, którzy popełniają masę błędów niszczących patelnie.

W kategorii filmów o najlepszych patelniach świata powiemy Ci, co robić, by Twoja patelnia przetrwała długie lata, a smażenie na niej było możliwie najzdrowsze i efektywne. W naszej własnej telewizji kulinarnej stworzymy szkołę smażenia na najróżniejszych, znanych nam i cenionych przez nas patelniach. Pokażemy, jak doskonale smaży się, dusi, piecze i zapieka na patelniach stalowych, żeliwnych, miedzianych, tytanowych i innych patelniach znanych producentów. Po obejrzeniu naszych filmów żadna patelnia klasy Premium nie będzie miała przed Tobą tajemnic.

Czego nie wiemy o patelniach nieprzywierających, a co nam się wydaje oczywiste

Mamieni opowieściami działów reklamy producentów patelni nieprzywierających, zdajemy się nie słyszeć, co naprawdę do nas mówią. Dziś film o tym, co oznacza „patelnia odporna na ścieranie”.

Czytaj więcej

Powłoka Eterna - prawdziwe zjawisko w świecie patelni nieprzywierających

Jedna z najlepszych na świecie powłok nieprzywierających, Eterna®, to prawdziwe zjawisko. Przebadana tam i z powrotem przez fachowców w dziedzinie powłok, wysuwa się na prowadzenie.

Czytaj więcej

Pininfarina - studio projektowe pełne twórczych głów

Kto stoi za fenomenem formy Ferrari, Maserati, niektórymi modelami Rolls Royce, czy Bentleya? Studio Pininfarina. A kto zaprojektował naczynia dla marki Mepra? Właśnie oni. Oglądaj film.

Czytaj więcej

Jaka patelnia najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Patelnia nieprzywierająca? Stalowa? Żeliwna? Miedziana? Co wybrać? Czy sobie z nią poradzę? Nie ma stresu! Nasz film rozwieje wszystkie wątpliwości i pozwoli Ci wybrać najlepszą patelnię.

Czytaj więcej

Wygrzewanie miedzianych naczyń w 7 krokach

Miedziane garnki i patelnie warto wygrzać przed pierwszym użyciem. Dzięki temu szybciej zyskają pełnię swoich mocy. W naszym filmie 7 odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące wygrzewania.

Czytaj więcej

Czym różni się 7-warstwowa patelnia ProLine od 7-warstwowej patelni MultiLine?

Czasem łatwiej obejrzeć film, niż przedzierać się przez detale i samemu konstruować porównania. Dla wygody naszych Klientów porównujemy dwie doskonałe patelnie - ProLine i MultiLine.

Czytaj więcej

Stal naczyń Demeyere, srebrzysta przez całe dekady, kontra klasyczna stal patelni

Stalowe naczynia Demeyere, garnki i patelnie, nawet po całych latach używania będą srebrzysto-biało. Łatwo można to zobaczyć, zestawiając je z klasycznymi, stalowymi naczyniami.

Czytaj więcej

Jak smaży się placki ziemniaczane na stalowej patelni Demeyere? Wręcz bajecznie!

Placki ziemniaczane na stalowej patelni to, naprawdę, wyśmienite połączenie. Bardzo wysokiej jakości stal pozwala przygotować placki, które smakują wręcz bajecznie. I prościutko się je szykuje.

Czytaj więcej
« 1 3 4 5 6 7 8