• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Filmy o najlepszym sprzęcie AGD - czyli to, co urocze, designerskie i praktyczne w jednym

Jak uboga byłaby kuchnia, gdyby nie gościł w niej niezwykły sprzęt AGD! W tej kategorii znajdziesz filmy o luksusowych czajnikach, ekspresach do kawy, blenderach, mikserach, wyciskarkach do owoców i wolnoobrotowych wyciskarkach do soków. Wszystkie sprzęty zagoszczą w naszej własnej telewizji kulinarnej. Pokażemy, jak działają, jakie talenty skrywają. Przy okazji będą idealnie zdobić nasze studio kuchenne. Pozostaje Ci tylko wyobrazić sobie, jak piękne będą prezentowały się w Twojej kuchni.

Na razie skupiamy się na włoskich markach Smeg i Bugatti, ale w przyszłości ta kategoria będzie rosła w siłę.

Super blender Enfinigy i prosta, pyszna pasta z wędzonej makreli i jajek

Kuchnia bez blendera?! Nie da rady! Dopiero kiedy w kuchni pojawia się sprzęt niemieckiej marki Zwilling , uświadamiasz sobie, jak fenomenalny świat smaków otwiera przed Tobą swoje podwoje.z

Czytaj więcej

Personal Blender Enfinigy marki Zwilling - blendujesz i uciekasz

Personal Blender marki Zwilling z serii Enfinigy to mały, zadziorny, a bardzo zdolny sprzęt. Sprawdzamy go cały czas w naszym studio i robi, musimy przyznać, coraz lepsze wrażenie.

Czytaj więcej

Elektryczny czajnik Enfinigy marki Zwilling - dla lubiących proste formy

Czajnik elektryczny Enfinigy niemieckiej marki Zwilling to jeden z lepiej wycenionych, a eleganckich sprzętów, jakie ostatnio widzieliśmy. Dwie odmiany czajnika pokazujemy w naszym filmie.

Czytaj więcej

Ale to fajne! Kilka słów na temat pierwszego spotkania z kolekcją Enfinigy marki Zwilling

Kiedy coś spodoba się od razu, od pierwszego wejrzenia, trudno doczekać się, kiedy wreszcie przyjdzie skonfrontować wyobrażenie z rzeczywistością. Dziś o sprzęcie AGD Enfinigy marki Zwilling.

Czytaj więcej

3 luksusowe czajniki Bugatti z kolekcji IndiVidual - wyjątkowe spotkanie

Złoty czajnik Bugatti, czajnik z pokrywką zdobioną 252 kryształami Svarowski’ego i czajnik z pięknym motywem Devoré - oto, jaka luksusowa grupa gości zaszczyciła nasze studio. Obejrzyj film!

Czytaj więcej

Jak naostrzyć noże blendera, a przy okazji zrobić pyszny koktajl

Noże blendera Bugatti (i nie tylko Bugatti) możesz naostrzyć w bardzo prosty sposób. Zmiksuj kostki lodu albo mrożone owoce, które wykorzystasz do stworzenia przepysznego koktajlu owocowego.

Czytaj więcej

Ekspresowy, domowy serek w blenderze Bugatti

Blender marki Bugatti to nieodłączny towarzysz wszystkich, którzy kochają domowe serki, humusy, czy pasty z jajek, ryb, itp. Za sprawą włoskiego blendera w kilka chwil masz pyszne śniadanie.

Czytaj więcej