Filmy o najlepszym sprzęcie AGD - czyli to, co urocze, designerskie i praktyczne w jednym

Jak uboga byłaby kuchnia, gdyby nie gościł w niej niezwykły sprzęt AGD! W tej kategorii znajdziesz filmy o luksusowych czajnikach, ekspresach do kawy, blenderach, mikserach, wyciskarkach do owoców i wolnoobrotowych wyciskarkach do soków. Wszystkie sprzęty zagoszczą w naszej własnej telewizji kulinarnej. Pokażemy, jak działają, jakie talenty skrywają. Przy okazji będą idealnie zdobić nasze studio kuchenne. Pozostaje Ci tylko wyobrazić sobie, jak piękne będą prezentowały się w Twojej kuchni.

Na razie skupiamy się na włoskich markach Smeg i Bugatti, ale w przyszłości ta kategoria będzie rosła w siłę.

Jak naostrzyć noże blendera, a przy okazji zrobić pyszny koktajl

Noże blendera Bugatti (i nie tylko Bugatti) możesz naostrzyć w bardzo prosty sposób. Zmiksuj kostki lodu albo mrożone owoce, które wykorzystasz do stworzenia przepysznego koktajlu owocowego.

Czytaj więcej

Pyszne, domowe soki z wolnoobrotowej wyciskarki Smeg

W naszym filmie zobaczysz, jak świetnym sprzętem jest wolnoobrotowa wyciskarka do owoców. Stworzona przez markę Smeg jest genialnie prosta w obsłudze i robi pyszne, domowe soki.

Czytaj więcej

Ekspresowy, domowy serek w blenderze Bugatti

Blender marki Bugatti to nieodłączny towarzysz wszystkich, którzy kochają domowe serki, humusy, czy pasty z jajek, ryb, itp. Za sprawą włoskiego blendera w kilka chwil masz pyszne śniadanie.

Czytaj więcej

Smeg - wolnoobrotowa wyciskarka, czyli soki w wersji De Luxe

Kochasz świeżo wyciśnięte soki z warzyw, czy owoców? A możesz masz ochotę na gęste smoothie? Dla luksusowej, wolnoobrotowej sokowirówki-wyciskarki Smeg nie ma soków niemożliwych.

Czytaj więcej

Smeg - trzy ruchy i wyciskarka raczy Cię pysznym sokiem

Automatyczna wyciskarka do owoców cytrusowych, stworzona przez włoską markę Smeg, to prawdziwy specjalista od świeżych soków. W mig pokona cytrusy wszelkiej maści.

Czytaj więcej

Smeg - wielofunkcyjny toster i opiekacz

Jeśli nie wyobrażasz sobie śniadania bez chrupiących tostów, sandwich’a z ciągnącym się serem, czy lekko podgrzanego pieczywa, wybierz kultowy toster włoskiej marki Smeg.

Czytaj więcej

Smeg - ręczny mikser, który zastąpi Ci blender

Ręczny mikser nie musi być prostym i bardzo ograniczonym urządzeniem. Wizja włoskiej marki Smeg uczyniła z niewielkiego miksera prawdziwego rywala potężnych kielichowych blenderów.

Czytaj więcej

Smeg - prawdziwa włoska kawa z luksusowego ekspresu

Tym, czego na pewno można pozazdrościć Włochom, jest umiejętność tworzenia doskonałych ekspresów do kawy. Tego sprzętu nie mogło zabraknąć w ofercie luksusowej marki Smeg.

Czytaj więcej
« 1