• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Filmy o stalowych garnkach i patelniach, które nie mają sobie równych

Od bardzo długich lat poszukujemy dla naszych sklepów możliwie najlepszych stalowych naczyń, które wytrwają długie, długie lata i podołają kaprysom nawet najbardziej wymagających miłośników kuchni. Musimy przyznać, że odkrycie stalowych garnków, czy patelni, które będą godne zaufania, to nie byle jaka sztuka. Stalowych naczyń jest na rynku nieskończona wręcz ilość, ale, co przykre, tylko nieliczne spełniają stawiane im wymagania.

W naszych filmach zobaczycie garnki i patelnie klasy Premium - omówione teoretycznie i pokazywane w akcji, używane przez naszego znakomitego gotującego, Tomka Krasowskiego. Liczymy, że filmy pokażą Wam, jak niezwykle uniwersalna jest stal i jak doskonale twórczo można ją wykorzystać. Pamiętajcie tylko, żeby koniecznie obejrzeć film o wygrzewaniu stalowych patelni!

Tych, którzy chcą sprawdzić stalowe naczynia słynnych producentów, zapraszamy do naszego studio w Cieszynie.

Włoskie naczynia STILE marki Mepra projektowane przez Studio Pininfarina - piękno obleczone w luksusową stal

Z przyjemnością przetestowaliśmy garnki i patelnie z kolekcji Stile by Pininfarina marki Mepra. Nie dawaliśmy im forów, bo są słynne. A one doskonale się wybroniły i pokazały, co faktycznie potrafią.

Czytaj więcej

Pininfarina - studio projektowe pełne twórczych głów

Kto stoi za fenomenem formy Ferrari, Maserati, niektórymi modelami Rolls Royce, czy Bentleya? Studio Pininfarina. A kto zaprojektował naczynia dla marki Mepra? Właśnie oni. Oglądaj film.

Czytaj więcej

Stal naczyń Demeyere, srebrzysta przez całe dekady, kontra klasyczna stal patelni

Stalowe naczynia Demeyere, garnki i patelnie, nawet po całych latach używania będą srebrzysto-biało. Łatwo można to zobaczyć, zestawiając je z klasycznymi, stalowymi naczyniami.

Czytaj więcej

Stalowe patelnie Demeyere w akcji - łosoś w porach w cieście francuskim

Stalowe patelnie belgijskiej marki Demeyere są, co tu dużo mówić, nie do zastąpienia. Przygotujesz na nich najróżniejsze przysmaki, co podpowie Ci w filmie nasz Kucharz Wybitny, Tomek Krasowski.

Czytaj więcej

Jak przygotować stalową patelnię do sprawnego smażenia

Stalowa patelnia będzie Ci wyśmienicie służyć przez całe długie lata. Musisz jednak przygotować się na to, że na początku współpraca może nie przebiegać wg Twojej myśli. Co zrobić, by poszło gładko?

Czytaj więcej

Gotujemy w 100 ml wody w rondlu John Pawson marki Demeyere

Zdrowe gotowanie to nie tylko doskonałe produkty i Twoje talenty. To też doskonałe naczynia i… niewielka ilość wody. Czy uwierzysz, że da się gotować warzywa w 100 ml wody?

Czytaj więcej

Patelnie niezniszczalne, czyli te, które posłużą Ci całymi latami

Im prostszy jest materiał, z którego wykonano patelnię, tym dłużej Ci posłuży. Ale patelnie stalowe, żeliwne, miedziane, czy żeliwne z nieprzywierającą glazurą mają swoje wymagania.

Czytaj więcej

Jak dusić w głębokich patelniach szefa kuchni marki Demeyere?

Głębokie, stalowe patelnie belgijskiej marki Demeyere są tak pomyślane, by ciepło rochodziło się idealnie od dna, aż po brzegi. Smażenie, duszenie i pieczenie dla smakoszy.

Czytaj więcej
« 1