Filmy o stalowych garnkach i patelniach, które nie mają sobie równych

Od bardzo długich lat poszukujemy dla naszych sklepów możliwie najlepszych stalowych naczyń, które wytrwają długie, długie lata i podołają kaprysom nawet najbardziej wymagających miłośników kuchni. Musimy przyznać, że odkrycie stalowych garnków, czy patelni, które będą godne zaufania, to nie byle jaka sztuka. Stalowych naczyń jest na rynku nieskończona wręcz ilość, ale, co przykre, tylko nieliczne spełniają stawiane im wymagania.

W naszych filmach zobaczycie garnki i patelnie klasy Premium - omówione teoretycznie i pokazywane w akcji, używane przez naszego znakomitego gotującego, Tomka Krasowskiego. Liczymy, że filmy pokażą Wam, jak niezwykle uniwersalna jest stal i jak doskonale twórczo można ją wykorzystać. Pamiętajcie tylko, żeby koniecznie obejrzeć film o wygrzewaniu stalowych patelni!

Tych, którzy chcą sprawdzić stalowe naczynia słynnych producentów, zapraszamy do naszego studio w Cieszynie.

Stalowe patelnie Demeyere w akcji - łosoś w porach w cieście francuskim

Stalowe patelnie belgijskiej marki Demeyere są, co tu dużo mówić, nie do zastąpienia. Przygotujesz na nich najróżniejsze przysmaki, co podpowie Ci w filmie nasz Kucharz Wybitny, Tomek Krasowski.

Czytaj więcej

Jak przygotować stalową patelnię do sprawnego smażenia

Stalowa patelnia będzie Ci wyśmienicie służyć przez całe długie lata. Musisz jednak przygotować się na to, że na początku współpraca może nie przebiegać wg Twojej myśli. Co zrobić, by poszło gładko?

Czytaj więcej

Gotujemy w 100 ml wody w rondlu John Pawson marki Demeyere

Zdrowe gotowanie to nie tylko doskonałe produkty i Twoje talenty. To też doskonałe naczynia i… niewielka ilość wody. Czy uwierzysz, że da się gotować warzywa w 100 ml wody?

Czytaj więcej

Patelnie niezniszczalne, czyli te, które posłużą Ci całymi latami

Im prostszy jest materiał, z którego wykonano patelnię, tym dłużej Ci posłuży. Ale patelnie stalowe, żeliwne, miedziane, czy żeliwne z nieprzywierającą glazurą mają swoje wymagania.

Czytaj więcej

Jak dusić w głębokich patelniach szefa kuchni marki Demeyere?

Głębokie, stalowe patelnie belgijskiej marki Demeyere są tak pomyślane, by ciepło rochodziło się idealnie od dna, aż po brzegi. Smażenie, duszenie i pieczenie dla smakoszy.

Czytaj więcej

Spróbuj aksamitnego sosu z patelni sauté Demeyere

Patelnia sauté to bardzo pomysłowe, a niedocenione naczynie. Przypomina formą miseczkę z długim uchwytem. Udusisz w niej warzywa, roztopisz czekoladę, przyrządzisz masy i kremy do ciast.

Czytaj więcej

Jak dużo zależy od dna patelni, pokaże Ci Demeyere

Dlaczego odpowiednio sztywne, niewyginające się podczas nagrzewania dno patelni jest takie ważne? O tym mówi inżynier belgijskiej marki Demeyere. I pokazuje ciekawe porównanie.

Czytaj więcej

Jak gotować niemal bez wody w garnkach Demeyere?

Jeśli myślisz, że wiesz o gotowaniu wszystko, na pewno jesteś w błędzie. Sprawdź, co z swoimi garnkami wyczynia belgijska marka Demeyere. Gotuje w nich niemal bez wody! Szaleństwo?

Czytaj więcej