Filmy o producentach, którzy zrewolucjonizowali kuchnię

Już dawno zdecydowaliśmy, że w naszych sklepach zagoszczą sprzęty wyłącznie tych producentów, którzy rzucili na kolana rynek kulinariów. To wizjonerzy, pasjonaci, ludzie, którzy pokoleniami odmieniali pojęcie współczesnego gotowania, krojenia, smażenia, czy pieczenia. W naszej telewizji kulinarnej przybliżymy Ci wizerunki marek, które stawiały 7-milowe kroki w dziedzinie nowoczesnego gotowania. Te firmy, choć znane na całym świecie, są często bardzo skromne. Wychodzą z założenia, że ich produkty same się bronią – i ta myśl towarzyszy zarówno koncernom, jak i małym, rodzinnym firmom. Niewielu producentów tej branży mówi wprost i z dumą o swoich osiągnięciach. Stąd chętnie ich w tym wyręczymy.

Miedź potrafi być fascynująca - o pasji belgijskiej marki Falk

Miedź uznawana była przez całe tysiąclecia za równorzędną złotu i srebru. Do dziś traktowana jest jako jeden z najbardziej prestiżowych metali. Obejrzyj film o fascynacji marki Falk pięknem miedzi.

Czytaj więcej

Japońskie noże Kasumi - tajemnica perfekcji i skromności

Noże japońskie marki Kasumi istnieją na polskim rynku od bardzo długiego czasu, a ciągle jeszcze nie są odpowiednio doceniane. Dlaczego ta wyśmienita marka ciągle zostaje w cieniu? O tym w filmie.

Czytaj więcej

Stalowe naczynia z drewnianymi uchwytami - Eva Solo potrafi czarować

Są na świecie takie marki, których naczynia są, po prostu, niespotykanie piękne. Z umiejętności tworzenia garnków i patelni, które oczarowują, słyną Duńczycy. Dziś film o marce Eva Solo.

Czytaj więcej

Czarne naczynia Nordic Kitchen Eva Solo - nieprzywierające, piękne i lekkie

Szukasz naczyń, które przypominają żeliwo, a są wiele od niego lżejsze? Masz problemy z dłońmi i kłopoty z przenoszeniem ciężkich garnków? Obejrzyj film o naczyniach Eva Solo.

Czytaj więcej

Wyjątkowa marka z wyjątkową historią - Demeyere

Belgijska, rodzinna firma Demeyere ma się czym pochwalić. Znana jest na całym świecie i określana niekwestionowanym mistrzem stalowych naczyń i patelni. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj.

Czytaj więcej