• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Garnki z miedzi

Rewolucja w kuchni - miedziane garnki i patelnie Falk na indukcji

Długo przyszło nam czekać na miedziane patelnie i garnki z miedzi słynnej marki Falk, które będą działały na kuchni indukcyjnej. Wreszcie się udało! Z przyjemnością prezentujemy dwie nowe serie.

Czytaj więcej

Jak rozróżnić prawdziwe miedziane naczynia od ich podróbek?

Miedziane naczynia muszą być odpowiednio potężne, masywne ścianki i dno. O tym w filmie. Nasz ekspert podpowie, jak odróżnić prawdziwe miedziane naczynie od podróbki (też zwanej miedzią).

Czytaj więcej

Zalety miedzianych naczyń - kup raz i na zawsze, dla pokoleń

Jak świat długi i szeroki, wszyscy znawcy tematu jednogłośnie twierdzą, że nie ma niczego ponad miedziane naczynia. I trudno się z nimi nie zgodzić. To garnki, czy patelnie dla pokoleń.

Czytaj więcej

Jak dbać o żeliwne uchwyty miedzianych naczyń?

Miedziane garnki z żeliwnymi uchwytami wyglądają bajecznie. Retro w stylu, nadają gotowaniu nastroju. Kuchnia wygląda dzięki nim niezwykle przytulnie. Dlatego warto dbać o żeliwne uchwyty.

Czytaj więcej

Dlaczego miedziane garnki i patelnie muszą mieć w środku stal?

Kiedyś gotujący korzystali z miedzianych wewnątrz i na zewnątrz naczyń. Problem jednak w tym, że kiedyś nikt nie badał wpływu miedzi na przygotowywane w niej jedzenie. O tym mówi nasz film.

Czytaj więcej

Miedziane naczynia De Buyer - na co dzień, nie od święta!

Kiedy w Twojej kuchni zagości miedziany garnek francuskiej marki De Buyer, stwierdzisz, że absolutnie nie rozumiesz, jak mogłeś się dotychczas bez niego obejść. Obejrzyj nasz film, zapraszamy.

Czytaj więcej

Wygrzewanie miedzianych naczyń w 7 krokach

Miedziane garnki i patelnie warto wygrzać przed pierwszym użyciem. Dzięki temu szybciej zyskają pełnię swoich mocy. W naszym filmie 7 odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące wygrzewania.

Czytaj więcej

Poznaj luksusowe linie francuskich miedzianych naczyń De Buyer

Miedziane naczynia to prawdziwa inwestycja na długie lata. Nawet i ponad sto. Co Ty na to? Trudno nazwać je pospolitymi garnkami, czy patelniami, bo to prawdziwe zjawiska. Obejrzyj nasz film.

Czytaj więcej