• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Garnki z żeliwa

Mrożona ryba przygotowana na parze w żeliwnym garnku Staub

Mrożona ryba, którą wrzucisz na patelnię, potrafi wywołać prawdziwą, przeobiadową apokalipsę. Opryska olejem całą kuchnię, a potem się, złośliwie, źle usmaży. Dlatego sięgamy po wkład do pary.

Czytaj więcej

Żeliwne naczynia Staub - one się nie kończą i służą do wszystkiego

Jesteśmy wielkimi miłośnikami żeliwnych naczyń Staub, co podkreślamy na każdym kroku. Te garnki służą, dosłownie, do wszystkiego i to przez długie dekady. Albo nawet i całe życie. Obejrzyj nasz film.

Czytaj więcej

Polędwica z bratkatoflami w żeliwie Staub

Żeliwne naczynia potrafią przygotować rewolucyjnie pyszne mięsa i warzywa. Dziś Tomek Krasowski zaprasza na ucztę - polędwicę z pieczonymi ziemniakami i surówką z kalarepy. Pychota!

Czytaj więcej

Jak wygrzać japońskie żeliwne naczynia Unilloy

Żeliwne naczynia trzeba wygrzać przed pierwszym użyciem. Żadna to filozofia, sam proces trwa zaledwie kilka minut. Obejrzyj nasz film, a Twoje żeliwne garnki Unilloy od razu pokażą, co potrafią.

Czytaj więcej

Najlżejsze żeliwne naczynia świata Unilloy - Japończycy osiągnęli nieosiągalne

Żeliwne garnki i głębokie patelnie Unilloy to niezwykłe odkrycie w świecie kulinariów. Na razie nie dopatrzyliśmy się w nich żadnych wad, choć staramy się dokładnie sprawdzać to, co mówi producent.

Czytaj więcej

Rozgrzewająca zupa dyniowa z imbirem gotowana w żeliwnym garnku Staub

Zupa z dyni w wykonaniu naszego wyśmienitego kucharza, Tomka Krasowskiego, to czysta smakowa rozkosz. Nie dość na tym, nasz zdolny kucharz przybrał ją… jadalnymi kwiatami. Spróbujesz?

Czytaj więcej

Domowy chleb ma nieskończenie wiele zalet i zaledwie jedną wadę

Krystian i Tomek w cyklu „Lubimy gadać o kuchni” z upodobaniem debatują na temat pysznego, domowego chleba, który powstał w żeliwnym garnku Staub. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej

Jak upiec chleb w żeliwnym garnku Staub?

Żeliwne naczynia są tak niezwykle uniwersalne, że możesz przygotować w nich, całkiem i dosłownie, wszystko. Garnki francuskiej marki Staub pozwalają też upiec pyszny, domowy chleb. Sprawdź!

Czytaj więcej