W naszym studio tv w Cieszynie nie tylko filmujemy, ale i gościmy Klientów

Nasza telewizja kulinarno-produktowa, z której jesteśmy niezwykle dumni, bo stanowi zwieńczenie lat marzeń o takim właśnie przedsięwzięciu, pokazuje sprzedawane w naszych sklepach doskonałe naczynia i noże w akcji.

Naszą olbrzymią ambicją jest zgromadzić w studio wszelkie sprzęty, które widzicie w Prestiżowej Kuchni, by móc swobodnie w nich gotować i nimi kroić. Ale, oczywiście, na to wszystko potrzeba czasu i (rzecz jasna) pieniędzy. Niemniej - damy radę.

Już teraz mamy u siebie na tyle dużo naczyń, patelni i noży, że każdy znajdzie coś ciekawego do pooglądania i nie tylko… Bo w naszym studio można użyć sprzętu, coś ugotować, usmażyć, sprawdzić, jak kroić się zjawiskowymi nożami.

Jeśli znajdziesz czas, a podróż na południe Polski, do Cieszyna, nie stanowi problemu, zadzwoń do nas, a umówimy się na spotkanie w świecie sprzętu, który zmienia gotowanie.

Profesjonalnie doradzimy Ci, jaką patelnię kupić

Od lat specjalizujemy się w fachowym doradztwie w kwestii sprzętu kuchennego. Nasze testy i dekady praktyki sprawiły, że jako jedni z niewielu w Europie, znamy nasz sprzęt na wylot.

Czytaj więcej

Nas Troje TV - ruszyła nasza własna telewizja

Ziściło się wreszcie nasze wielkie marzenie sprzed wielu lat. Wiosną 2019 roku ruszyła nasza telewizja kulinarno-produktowa. Zapraszamy Was do oglądania filmów w sklepach i na kanale YouTube.

Czytaj więcej