• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Patelnie z miedzi

Rewolucja w kuchni - miedziane garnki i patelnie Falk na indukcji

Długo przyszło nam czekać na miedziane patelnie i garnki z miedzi słynnej marki Falk, które będą działały na kuchni indukcyjnej. Wreszcie się udało! Z przyjemnością prezentujemy dwie nowe serie.

Czytaj więcej

Słowa "patelnia" i "szaleństwo" mają więcej wspólnego, niż podejrzewasz

PRAWDZIWE telefony od PRAWDZIWYCH ludzi. Absurd goni absurd, a my pytamy: czy to już obłęd? Dziś złośliwie, bo inaczej się nie da, o tych, którzy poszukują idealnej patelni, która zmieni życie.

Czytaj więcej

Tanie kuchenki potrafią zniszczyć dobre patelnie! Przykra prawda o indukcji

Film o tanich kuchnia indukcyjnych powstał po licznych rozmowach z rozgoryczonymi Klientami, którzy opowiadali nam o swoich doświadczeniach. Nie należy traktować go jako ataku na siebie!

Czytaj więcej

Jak rozróżnić prawdziwe miedziane naczynia od ich podróbek?

Miedziane naczynia muszą być odpowiednio potężne, masywne ścianki i dno. O tym w filmie. Nasz ekspert podpowie, jak odróżnić prawdziwe miedziane naczynie od podróbki (też zwanej miedzią).

Czytaj więcej

Nie smaż na oleju rzepakowym

Badania pokazują, że olej rzepakowy to zdecydowanie zły wybór, jeśli życzysz sobie zdrowo smażyć. My z kolei sprawdziliśmy, że patelnie klasy Premium kompletnie się z nim nie dogadują.

Czytaj więcej

Zalety miedzianych naczyń - kup raz i na zawsze, dla pokoleń

Jak świat długi i szeroki, wszyscy znawcy tematu jednogłośnie twierdzą, że nie ma niczego ponad miedziane naczynia. I trudno się z nimi nie zgodzić. To garnki, czy patelnie dla pokoleń.

Czytaj więcej

Jak dbać o żeliwne uchwyty miedzianych naczyń?

Miedziane garnki z żeliwnymi uchwytami wyglądają bajecznie. Retro w stylu, nadają gotowaniu nastroju. Kuchnia wygląda dzięki nim niezwykle przytulnie. Dlatego warto dbać o żeliwne uchwyty.

Czytaj więcej

Dlaczego miedziane garnki i patelnie muszą mieć w środku stal?

Kiedyś gotujący korzystali z miedzianych wewnątrz i na zewnątrz naczyń. Problem jednak w tym, że kiedyś nikt nie badał wpływu miedzi na przygotowywane w niej jedzenie. O tym mówi nasz film.

Czytaj więcej