• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Patelnie z powłokami

Powłoki patelni nieprzywierających pod lupą. Słowo o PFOA i PTFE

Często pytacie, dlaczego producenci niechętnie mówią o składzie chemicznym swoich powłok. Nurtuje Was też kwestia oznaczeń dotyczących PFOA i PTFE. Postaramy się rozwiać te wątpliwości.

Czytaj więcej

Słowa "patelnia" i "szaleństwo" mają więcej wspólnego, niż podejrzewasz

PRAWDZIWE telefony od PRAWDZIWYCH ludzi. Absurd goni absurd, a my pytamy: czy to już obłęd? Dziś złośliwie, bo inaczej się nie da, o tych, którzy poszukują idealnej patelni, która zmieni życie.

Czytaj więcej

Tanie kuchenki potrafią zniszczyć dobre patelnie! Przykra prawda o indukcji

Film o tanich kuchnia indukcyjnych powstał po licznych rozmowach z rozgoryczonymi Klientami, którzy opowiadali nam o swoich doświadczeniach. Nie należy traktować go jako ataku na siebie!

Czytaj więcej

Mistrzowie kuchni używają pirometru. Dlaczego Ty nie możesz?

Pirometr w kuchni jest wręcz niezbędny. Pozwala długo zachować dobrą jakość patelni, zwłaszcza nieprzywierającej i, nade wszystko, zdrowo smażyć. Pirometru używają też najwięksi kucharze.

Czytaj więcej

Nie smaż na oleju rzepakowym

Badania pokazują, że olej rzepakowy to zdecydowanie zły wybór, jeśli życzysz sobie zdrowo smażyć. My z kolei sprawdziliśmy, że patelnie klasy Premium kompletnie się z nim nie dogadują.

Czytaj więcej

Nieprzywierająca kuchnia - naczynia z kolekcji Diamond Lite PRO marki Woll

Naczynia z serii Diamond Lite PRO, niemieckiej marki Woll, nie dość, że wyglądają świetnie i rozpieszczają powłoką nieprzywierającą, służą też alergikom. I to takim, którym nic innego nie pasuje!

Czytaj więcej

Czego nie wiemy o patelniach nieprzywierających, a co nam się wydaje oczywiste

Mamieni opowieściami działów reklamy producentów patelni nieprzywierających, zdajemy się nie słyszeć, co naprawdę do nas mówią. Dziś film o tym, co oznacza „patelnia odporna na ścieranie”.

Czytaj więcej

Jaka patelnia najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Patelnia nieprzywierająca? Stalowa? Żeliwna? Miedziana? Co wybrać? Czy sobie z nią poradzę? Nie ma stresu! Nasz film rozwieje wszystkie wątpliwości i pozwoli Ci wybrać najlepszą patelnię.

Czytaj więcej