• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Przeróżne kuchenne akcesoria

Diamentowa płyta Shapton do wyrównywania kamieni potrafi niejedno

Ostrzałki do japońskich noży muszą być, od czasu do czasu, wyrównywane, czyszczone i specjalnie pielęgnowane. Do tego służy, np., diamentowa płyta marki Shapton – specjalisty od ostrzenia.

Czytaj więcej

Które pojemniki zestawu Fresh&Save przypadną Ci bardziej do gustu?

Grono wielbicieli zestawu do próżniowego przechowywania żywności Fresh&Save, marki Zwilling, rośnie w oszałamiającym tempie. I trudno się dziwić, bo to naprawdę trafiony pomysł! Obejrzyj film.

Czytaj więcej

Fresh & Save - zawsze świeże, smaczne i pomysłowo przechowywane jedzenie

Jeśli kochasz jeść dobrze, zdrowo, świeżo i różnorodnie, a czasem kupujesz na zapas, system próżniowego pakowania żywności, Fresh & Save marki Zwilling, jest właśnie dla Ciebie.

Czytaj więcej

Pirometr i stalowa patelnia - jak poradzić sobie z przekłamaniami temperatur

Pirometr w kuchni to, naszym zdaniem, genialny pomocnik. Niestety, czasem oszukuje, gdy przyjdzie mu pracować ze stalową patelnią. Jak sobie z nim poradzić? Jak ustawić emisyjność – o tym w filmie.

Czytaj więcej

Tanie deski kuchenne z reguły okazują się być bardzo drogie. Paradoks?

Tania deska kuchenna to na pewno zły pomysł. Raz, że będzie pocięta po kilku krojeniach, więc zaraz zalegną się w niej gromady bakterii. A dwa – jest spora szansa, że wykończy ją pierwsze mycie.

Czytaj więcej

Saya na noże - luksusowy dodatek do ostrzy japońskiej marki Mcusta Zanmai

Jeśli do japońskiego noża dokupisz sayę, automatycznie ostrze zyskuje na prestiżu. Wszystko jednak zależy od tego, jak wykonano sayę. Oglądaj nasz film o sayach wyjątkowej marki Mcusta Zanmai.

Czytaj więcej

Adapter Falk - i Twoje miedziane naczynia od razu działają na indukcji

Wielu posiadaczy kuchni indukcyjnej z zazdrością popatrywało na tych, którzy mieli szansę gotować w miedzianych naczyniach. Teraz, dzięki specjalnemu adapterowi, miedź działa popisowo na indukcji.

Czytaj więcej

Jakie utensylia powinieneś dobrać do swoich naczyń?

Czy pamiętasz, by używać odpowiednich akcesoriów kuchennych dostosowanych do materiału i technologii Twoich naczyń. A może przez lata używałeś nieodpowiednich utensyliów?

Czytaj więcej