Nas Troje TV - ruszyła nasza własna telewizja

Wszystkich, którzy życzą sobie obejrzeć luksusowy sprzęt kuchenny, barowy, czy jadalniany w akcji, zapraszamy do naszej telewizji kulinarno-produktowej Nas Troje TV. Pojawi się tu mnóstwo testów, recenzji noży, patelni, garnków, szkła barowego i wielu innych wartych uwagi sprzętów, które znajdziecie w ofercie sklepów Grupy Nas Troje.

Będziemy gotować, smażyć, dusić, piec i zapiekać. Przygotujemy szkołę gotowania, smażenia i krojenia. Od podstaw, aż po zaawansowane techniki.

Mamy w planach mnóstwo cykli tematycznych, będziemy zapraszać gości – specjalistów z przeróżnych dziedzin.

Chcemy, byście poznali sprzęt, nim jeszcze go kupicie. Zależy nam też na tym, by ci wszyscy, którzy już mają go u siebie, potrafili wykorzystać w pełni jego potencjał.

Bazujemy na długich latach doświadczeń naszego specjalisty z zakresu żywienia, technik i technologii kulinarnych, który już od 1993 roku zdobywał szlify w najbardziej prestiżowych kuchniach. A od wielu lat testuje to, co mamy w sklepach, radząc i podpowiadając nie tylko naszym Klientom gotującym w domu, ale i zawodowcom – kucharzom i restauratorom.

Nasze produkcje video będą sukcesywnie pojawiały się w zakładce FILMY. Zapraszamy do oglądania.

Tych, którzy cenią sobie najlepszą jakość obrazu, zapraszamy na nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziecie filmy w jakości 4K - https://www.youtube.com/c/GrupaNasTroje