Stalowe naczynia z drewnianymi uchwytami - Eva Solo potrafi czarować

Stalowe naczynia z kolekcji Nordic Kitchen, duńskiej marki Eva Solo, na pewno powinny być zaliczane do zupełnie odrębnej kategorii garnków - np. designerskich. Jest sporym niedomówieniem nazywanie ich garnkami ze stali szlachetnej. To prawdziwe arcydzieła designu, tak skandynawskie w swojej naturze, jak tylko naczynia być mogą. Ascetyczne w formie, niezwykle wytworne, łączą chłód stali z ciepłem drewna dębu, z którego wykonano uchwyty patelni, rondli, czy pokrywek naczyń.

Powiemy szczerze, że zakochaliśmy się w tej niezwykle wytworno-przytulnej serii naczyń od pierwszego rzutu oka. Jednak to oczarowanie nie jest prowokowane li tylko estetyką. Stal, z której powstała ta kolekcja naczyń, jest lekka. Podobnie jak w przypadku czarnej odsłony garnków Nordic Kitchen - mogą używać ich wygodnie osoby cierpiące na kłopoty z przenoszeniem tego, co ciężkie.

Grube, wielowarstwowe dna patelni i garnków ze stali nierdzewnej marki Eva Solo wyśmienicie przewodzą ciepło. Gotujesz szybko, sprawnie i przez długie lata, bo stal, jeśli dba się o nią odpowiednio, posłuży Ci dekadami.

Musisz tylko pamiętać, by przez nieuwagę nie wstawić patelni, rondla, czy garnka z pokrywką do piekarnika. Ucierpią na tym piękne, drewniane uchwyty.

Produkty powiązane z filmem