Wyjątkowa marka z wyjątkową historią - Demeyere

Co robiłeś, kiedy miałeś 16 lat? Imprezy, pierwsze miłości, wypady ze znajomymi. A gdy młodziutki Demeyere miał 16 lat, założył własną fabrykę. Wszystko zaczęło się w 1908 roku. Szacunek budzi to, ile siły, żelaznej wytrwałości i cierpliwości wzbudziły w sobie kolejne pokolenia Demeyer’ów, skoro przetrwali aż do teraz.

Prawdziwą renomę marka Demeyere zaczęła zyskiwać od lat 60-tych XX wieku. Napracowali się na swoją opinię przez całe dekady! A robią rzeczy naprawdę niezwykłe. To jedna z niewielu marek, której stalowe naczynia mają 30 lat gwarancji, jeśli używasz ich w domy. A jeśli jesteś profesjonalnym kucharzem, Demeyere też ma coś dla Ciebie. Aż 10 lat gwarancji na swoje kultowe stalowe garnki, woki i patelnie.

W przetłumaczonym przez nas filmie rodzina Demeyere mówi o własnej firmie w bardzo miły i ludzki sposób. I choć należy do grupy kapitałowej hiper-koncernu Zwilling, czuć, że ogromne pieniądze, które za nią stoją, nie zmieniły jej, a pozwoliły jeszcze lepiej się rozwijać i kultywować prawdziwe, rzemieślnicze tradycje.