Fontaine - 2 subtelne szklanki do wody i soków, dmuchane szkło, 24 cl, Holmegaard

240
Produkt dostępny
na zamówienie - prosimy o kontakt
Dostawa gratis
Każda paczka jest ubezpieczona
Towar wysyłamy kurierem
Każda wysyłka gratis
14 dni na zwrot towaru

Jeśli wsłuchasz się w szum fontanny, zapomnisz o całym świecie. Myśli zwolnią, obcy stanie Ci się pośpiech. Zainspirowany spokojem, który niesie ze sobą szemrząca woda, słynny designer, Michael Bang, zaprojektował dla duńskiej huty szkła, Holmegaard, kolekcję szkła barowego Fontaine.

To misterne, cenione przez koneserów szkło sprawi, że kiedy będziesz delektować się orzeźwiającą wodą z lodem i listkami mięty ogarnie Cię błogi spokój. Dogłębnie pojmiesz, co znaczy prawdziwy relaks przy szklaneczce płynnej witalności.

Krystalicznie przejrzyste, duńskie szkło, dmuchane jest przez mistrzów rzemiosła. Zwróć uwagę na z wyczuciem osadzoną na dnie szklanek do wody i soków szklaną kroplę. Dzięki niej Twój napój nabierze bardziej wyrafinowanego charakteru.

Szkło barowe Fontaine powstaje w hucie Holmegaard, której historia zaczęła się w 1825 roku. Ten producent nigdy nie poszedł na kompromis i nie zrezygnował z najwyższej jakości swoich artystycznych produktów.

  • dmuchane szkło Holmegaard tworzone jest ręcznie przez mistrzów rzemiosła w jednej z najsłynniejszych europejskich hut szkła, która oferuje swoje kieliszki i szklanki najbardziej wyrafinowanym miłośnikom trunków
  • formy artystycznego szkła z serii Fontaine są rozpoznawalne na całym świecie
  • by wytworne duńskie szkło barowe służyło Ci całymi latami, myj je zawsze ręcznie

Materiał

  • ręcznie tworzone, dmuchane szkło, krystalicznie przejrzyste szkło

Wymiary

  • pojemność - 24 cl (240 ml)
  • wysokość - 8 cm

Produkty z tej samej serii

Obejrzyj wszystkie produkty z serii