Fresh & Save - Wielorazowa torba próżniowa 49 × 30 cm, 3 sztuki, Zwilling

Każda paczka jest ubezpieczona
Towar wysyłamy kurierem
Każda wysyłka gratis
14 dni na zwrot towaru

Pewnie, podobnie jak i my, należysz do grupy ludzi, którzy nie tolerują marnowania. Chcemy być odpowiedzialni za środowisko naturalne, za świadome zakupy, za niewyrzucanie jedzenia. Dlatego od długich lat tłumaczymy naszym Klientom, że nie należy przechowywać potraw w garnkach, wokach, czy na patelniach w lodówce. Szkodzi to zarówno jedzeniu, jak i sprzętowi.

Warto mieć pod ręką mocne worki próżniowe wielorazowego użytku dostosowane do przechowywania przeróżnych produktów. Z prawdziwą przyjemnością sprawdziliśmy dla Ciebie pomysłowy, rozbudowany zestaw do próżniowego pakowania żywności Fresh & Save, niemieckiej marki Zwilling i jego woreczki.

Próżniowe pakowanie to idealny sposób na zorganizowanie i uporządkowanie lodówki. Dzięki 3 woreczkom do próżniowego pakowania w rozmiarze 49 x 30 cm, opanujesz chaos panujący czasem w lodówce. Worki możesz wkładać też do zamrażalnika.

By korzystać z worków, musisz kupić pompkę próżniową, która sprawnie wysysa powietrze z worków do pakowania. Dzięki temu, jak sprawdził Zwilling, Twoje warzywa, owoce, sery, mięsa, ryby, wędliny, będą świeższe aż o, około, 5 razy dłużej niż te, klasycznie przechowywane w lodówce. Co bardzo istotne, dzięki workom Fresh & Save masz szansę nie marnować i nie wyrzucać jedzenia.

W wielorazowych, próżniowych workach zamkniesz też suche produkty, które możesz wiele dłużej przechowywać w szafce, czy spiżarni.

Z drugiej strony, pomysłowe worki pozwolą Ci przechowywać, czy zamrażać w nich i półpłynne produkty. Wtedy jednak musisz zaopatrzyć się w system podkładek z tworzywa. Dzięki nim pompka nie zassie płynów, czy soków. Podkładki znajdziesz na dole strony.

Zwilling pomysłowo zadbał też o to, byś nie musiał wyjmować hermetycznie zamkniętych worków, by sprawdzić, co w którym jest i czy jeszcze nadaje się do zjedzenia. Możesz ściągnąć sobie bezpłatną aplikację ZWILLING Culinary World, a ona pomoże Ci sprawnie zarządzać zawartością lodówki i świeżością przechowywanych produktów.

 

Jeśli zainteresowaliśmy Cię zestawem Fresh & Save marki Zwilling, obejrzyj nasz film. Znajdziesz go poniżej.

Fresh & Save - system próżniowy,
którego nie sposób
nie polubić

 • Kiedy niemiecki Zwilling coś robi, robi to od razu świetnie. I to w nim bardzo cenimy. Dlatego byliśmy z góry dobrze nastawieni do próżniowego systemu przechowywania żywności - Fresh & Save.
 • Testy szybko potwierdziły regułę. To działa i to wyśmienicie! Z przyjemnością zapraszamy Cię do obejrzenia filmu, w którym Krystian pokazuje, co składa się na zestaw startowy Fresh & Save i jak używa się jego poszczególnych elementów.

Jak system Fresh & Save
ułatwia życie, oszczędza pieniądze
i dba o Twój spokój ducha

 • Nie lubisz tracić pieniędzy? Nie znosisz wyrzucać jedzenia? Spróbuj spakować to, czego masz za dużo, w próżniowy system Fresh & Save niemieckiej marki Zwilling.
 • Jako prawdziwy, mądry zarządca, przechowasz wiele dłużej to, czego nie uda Ci się od razu wykorzystać. System pozwoli zachować świeżość mięs, warzyw, owoców, nabiału do, nawet i 5 razy dłużej, niż nawet najmądrzejsza lodówka.
 • Dzięki Fresh & Save lepiej zaplanujesz menu, niczym doskonały strateg z góry wygraną bitwę. Tym samym Twój portfel będzie się miał wiele lepiej.

Materiał

 • bardzo trwałe tworzywo sztuczne dostosowane do kontaktu z żywnością

Wymiary

 • długość x szerokość - 49 x 30 cm

Wielorazowe torebki próżniowe,
czyli trwający dłuuuuugo smak
na wyciągnięcie ręki

 • Dzięki pomysłowym, wielorazowym, zamykanym strunowo workom systemu Fresh & Save (są naprawdę mocne!) możesz też przechowywać i zamrażać to wszystko, co nie musi być zamknięte w pojemniku.
 • Woreczek idealnie przechowa dość twarde, sprężyste, zbite produkty. Nie warto wstawiać do woreczków pomidorów, malin, agrestu, czy winogron. Chyba, że chcesz mieć od razu bazę do keczupu, czy prawie-dżem lub sok owocowy.
 • W torebce próżniowej przechowasz wędliny, twarde sery, ryby, mięsa, suche produkty, itp.
 • Jeśli woreczek próżniowy będzie służył do przechowywania produktów z dużą ilością soku, musisz zaopatrzyć się w plastikową wkładkę, która ochroni pompkę próżniową. Znajdziesz ją na dole strony.

Pompka próżniowa,
czyli o sercu niemieckiego
systemu Fresh & Save

 • Bez pompki próżniowej nie byłoby całej zabawy w pakowanie jedzenia w pojemniki, czy worki. Szybko przyznasz, że niechętnie oddajesz w inne ręce ten pomysłowy wynalazek.
 • Automatyczna pompka potrafi naprawdę szczelnie zamknąć pyszności, których świeżość, witaminy, kolor i aromat chcesz bezkarnie uwięzić na dłużej.
 • Pompkę zasilisz kablem, który podepniesz pod zwykły port USB w komputerze. Zresztą, ona nie wymaga wiele uwagi, bo bez ładowania podziała dobre kilka miesięcy.

Świat idzie na przód -
teraz nawet system próżniowy
ma swoją aplikację

 • Ciągle rozbudowywana, stworzona przez markę Zwilling aplikacja Culinary World (dostępna jest po polsku w polskim sklepie Google Play Store) pozwoli Ci nie zapomnieć, kiedy kończy się okres trwałości zapakowanych przez Ciebie potraw, czy produktów.
 • Ściągasz bezpłatną aplikację, skanujesz kody QR i możesz opisać, co w czym pozamykałeś i do kiedy Twoje pyszności będą świeże. Zarówno te leżące w lodówce, jak i w zamrażalniku (czy szafce, jeśli mowa o, np., tym, co sypkie).
 • Możesz nawet dodać zdjęcie opakowania i jego zawartości. Pomysłowe, prawda?
 • W aplikacji możesz stworzyć własną listę zakupów i skorzystać z przepisów proponowanych przez Zwilling’a.