Gwiazdorski występ garnków Stern marki Carl Schmidt Sohn

Stalowe naczynia są wiecznie modne i wiecznie młode. Jest w nich jakaś magia. Potrafią wytrwać przez całe dekady, służąc równie dobrze, jak na początku. I nawet te, już opatrzone, znane w każdym centymetrze garnki, potrafią nadal wzbudzać w gotujących uśmiech zadowolenia, gdy pomagają tworzyć coś niezwykle pysznego. Liczymy, że wybrana przez nas kolekcja stalowych naczyń Stern, niemieckiej marki Carl Schmidt Sohn, będzie codziennym powodem do dumy. Bo te naczynia z młotkowanej stali szlachetnej zmienią Twoje gotowanie w prawdziwą sztukę.

Na dole strony znajdziesz nasz film z garnkiem Stern w roli głównej.

Zaufaj mistrzom rzemiosła

Patrząc na garnki z linii Stern, można mieć wrażenie, że powstały w niewielkiej manufakturze, a nie w fabryce ogromnego i znanego producenta. Marka Carl Schmidt Sohn, choć już teraz nie-rodzinna, a olbrzymia firma o globalnym zasięgu, nie zapomniała o swoich korzeniach i rzemieślniczej tradycji.

Wystarczy, że weźmiesz w dłoń stalowy garnek, czy rondel z kolekcji Stern, a od razu zrozumiesz, o czym mówimy. Te naczynia są doskonale wykonane, bardzo potężne, masywne i ciężkie. Pozwolą Ci gotować sprawnie, z użyciem niewielkiej ilości energii. Oczywiście, działają na każdym typie kuchenki, wraz z indukcją. I możesz w nich też piec i zapiekać potrawy w piekarniku.

Design, który się wyróżnia

Linia Stern marki Carl Schmidt Sohn wprowadza powiew świeżości w uniwersum stalowych garnków. Młotkowana stal, która tworzy zewnętrzną warstwę naczynia, sprawia takie wrażenie, jakby spływała po niej woda. Kiedy patrzysz na ganki Stern z większej odległości, możesz mieć wrażenie, że oglądasz pustynny miraż – drgające powietrze, które rozmywa kształty.

Te naczynia zrobiły na nas naprawdę wielkie wrażenie, też estetyczne, z racji zupełnie niespotykanego pomysłu na ich wykończenie.

Tym, którzy mają nieco pojęcia o naturze stali, takie młotkowanie kojarzy się z mocą materiału, który wytrwał uderzenia kowalskiego młota. To też sprawia wrażenie, jakby niemieckie garnki i rondle Stern były niemal niezniszczalne.

Chłoń moc stali naczyń marki Carl Schmidt Sohn

Niespotykane garnki z młotkowanej stali - Stern marki Carl Schmidt Sohn