Nordic Kitchen - Nieprzywierający garnek z pokrywką, 4,5 litra, Ø 24 cm, Eva Solo

710
Produkt dostępny
wysyłka 1-2 dni
Dostawa gratis
Każda paczka jest ubezpieczona
Towar wysyłamy kurierem
Każda wysyłka gratis
14 dni na zwrot towaru

Wiemy, o czym marzą kuchenni maksymaliści. Chcą, by garnek był piękny, nowoczesny, nieprzywierający, z bezpieczną dla zdrowia, mocną powłoką. Najlepiej, by był tak mocny, jak żeliwo, ale nie ważył tyle, co ono. Musi też być wiecznie modny i ma zmienić kuchnię w królestwo smaków.

Proszę bardzo! Sklep PrestiżowaKuchnia jest jak dobra wróżka i spełnia życzenia. Mamy dla Ciebie idealnego kandydata - nieprzywierający garnek z luksusowej kolekcji Nordic Kitchen.

Duńska marka Eva Solo tworzy naczynia, które są kompletnie niepowtarzalne. Antracytowo-czarny odlew ekologicznego aluminium do złudzenia przypomina żeliwo. Ale, rzecz jasna, naczynia są wiele lżejsze, tak, by nawet ci, którzy nie mogą posługiwać się ciężkimi garnkami, przez lata z przyjemnością z nich korzystali.

Bardzo mocny odlew eko-aluminium to prawdziwy materiał przyszłości. Świetnie przewodzi ciepło, pozwalając naprawdę szybko gotować, dusić, czy smażyć. Ten materiał pomaga oszczędzać czas i energię, a zakumulowane ciepło kieruje w głąb potrawy. Naczynia z kolekcji Nordic Kitchen spełniają wszystkie wymogi stawiane zaawansowanym technologicznie garnkom.

Kolejny atut luksusowych, czarnych naczyń z linii Nordic Kitchen - koniec z przypalaniem potraw, czy sosów. 4-warstwowa nieprzywierająca powłoka Slip-Let®, szwajcarskiej marki Ilag, sprawi, że Twoje potrawy będą dietetyczne, lekkostrawne, bo przygotowywane z minimalną ilością tłuszczu. Oczywiście, powłoka jest bezpieczna dla zdrowia, nie zawiera PFOA i PFOS.

Bardzo wygodne, proste pokrywki szczelnie przylegają do brzegów naczynia, by chronić drogocenną parę, która nie wymknie się wraz z minerałami i witaminami.

Dzięki przemyślnej konstrukcji grubego dna naczynia Nordic Kitchen posłużą na każdym typie kuchenki, wraz z indukcją.

I to, co czyni z kolekcji Nordic Kitchen intrygującego mistrza smaku i dobrego stylu - czarne, nieprzywierające naczynia możesz łączyć w pomysłowo wyglądające zestawy z garnkami, rondlami i patelniami ze stali i drewna dębu, z tej samej serii. Sprawdź, jak pięknie może wyglądać Twoja kuchnia i jak oryginalne smaki powstaną dzięki naczyniom z kolekcji Nordic Kitchen.

Subtelny, duński design
w połączeniu z doskonałą,
nowoczesną technologią

 • 4-warstwowa powłoka nieprzywierająca bez PFOA i PFOS
 • szkielet i pokrywka z odlewu eko-aluminium
 • do zdrowego gotowania, pieczenia, zapiekania i smażenia
 • świetna dystrybucja ciepła
 • wygląd i trwałość żeliwa plus niewielka waga
 • możliwość tworzenia kompletów ze stalowymi naczyniami z serii Nordic Kitchen

Obejrzyj film o lekkich,
przypominających żeliwo
naczyniach Nordic Kitchen Eva Solo

 • Nieprzywierające, czarne niczym naturalne żeliwo garnki i patelnie z kolekcji Nordic Kitchen Eva Solo zaskoczą Cię swoją niewielką wagą i wyjątkową urodą.
 • Garnki zaprojektowane przez duńskich designerów mogą służyć też w profesjonalnej kuchni, bo są potężne i wytrzymałe.
 • Twoja kuchni nabierze zupełnie nowego charakteru dzięki czarnym naczyniom Nordic Kitchen Eva Solo.

Naczynia Nordic Kitchen Eva Solo
na wszystkie typy kuchenek
i do piekarnika

NA KUCHNIĘ
GAZOWĄ

NA KUCHNIĘ
ELEKTRYCZNĄ

NA KUCHNIĘ
CERAMICZNĄ

NA KUCHNIĘ
INDUKCYJNĄ

DO PIEKARNIKA

Materiał

 • odlew ekologicznego aluminium
 • 4-warstwowa, nieprzywierająca powłoka Slip-Let®

Wymiary

 • średnica - 24 cm
 • pojemność - 4,5 litry
 • wysokość z pokrywką - 14 cm
 • długość wraz z uchwytami - 31 cm
 • waga - 2,3 kg

Produkty z tej samej serii

Obejrzyj wszystkie produkty z serii

Nieprzywierające, czarne naczynia
Nordic Kitchen, które
wyglądają jak żeliwne

Duńska marka Eva Solo stworzyła naczynia, które do złudzenia przypominają masywne i ciężkie garnki i brytfanny z żeliwa. Ale, jako że szkielet naczyń Nordic Kitchen powstał z ekologicznego aluminium, ich waga jest niewielka. Eko-aluminium doskonale przewodzi ciepło. Jest przy okazji bardzo trwałym, mocarnym materiałem na całe lata.

Duńczycy skorzystali z olbrzymiego doświadczenia szwajcarskiej marki Ilag, jednego z największych producentów bezpiecznych dla zdrowia powłok nieprzywierających. W kolekcji garnków Nordic Kitchen pojawia się 4-krotnie nakładana powłoka Slip-Let®, która pozwala na dietetyczne gotowanie, smażenie i duszenie, czy pieczenie z minimalną ilością tłuszczu.

Pokrywki naczyń Nordic Kitchen,
czyli para i witaminy
pod ścisłą kontrolą

 • Zwróć uwagę na ciekawą formę pokrywek garnków Nordic Kitchen marki Eva Solo. Do złudzenia przypominają pokrywki klasycznych, żeliwnych, skandynawskich garnków.
 • Doskonale przylegająca do brzegów naczynia pokrywka, podobnie jak i szkielet, powstała z eko-aluminium pokrytego powłoką nieprzywierającą.
 • Pokrywki chronią parę wodną przed wydostaniem się z garnka. Lepsze skraplanie pary wodnej przyspiesza gotowanie, nawilża potrawy i sprawia, że witaminy i minerały zostają wewnątrz przyrządzanych dań. Dzięki temu Twoje potrawy będą smakować zjawiskowo wyraziście.

Uruchom wyobraźnię
i stwórz własny zestaw
czarnych i stalowych naczyń Nordic Kitchen

 • Na kolekcję Nordic Kitchen, marki Eva Solo, składają się zarówno czarne, nieprzywierające garnki, rondle i patelnie, jak i piękne, stalowe naczynia z drewnianymi uchwytami.
 • Całość jest tak pomyślana, byś mógł stworzyć swój autorski zestaw, łącząc stal i eko-aluminium. Takie połączenie jest niezwykle eleganckie i odmieni kuchnię raz na zawsze.
 • Dzięki temu sprawdzisz, jak różne technologie naczyń wpływają na smaki przyrządzanych potraw, a przy okazji zachowasz stylistyczną jedność kolekcji.

Specjalista poradzi Ci,
jak dobrze wykorzystać
potencjał naczyń Nordic Kitchen

STOSUJ DREWNIANE
UTENSYLIA

STOSUJ NYLONOWE
UTENSYLIA

NIE PRZEKRACZAJ
50-60% MOCY PALNIKA

NIE WŁĄCZAJ
FUNKCJI BOOST

NIE UŻYWAJ OSTRYCH
SZCZOTEK i GĄBEK

NIE MYJ
W ZMYWARCE

NIE PRZECHOWUJ
POTRAW W LODÓWCE

 • Naczynia duńskiej marki Eva Solo myj ręcznie, nie w zmywarce. Choć producent zezwala na wkładanie garnków do zmywarki, wg nas najlepiej myć je ręcznie, co zajmuje kilka chwil. Agresywne detergenty zmywarek mogą postarzyć optycznie powłokę, porysować ją i zmatowić.
 • W naczyniach z linii Nordic Kitchen nie przechowuj potraw w lodówce.
 • W trakcie podsmażania, pieczenia i zapiekania potraw w piekarniku nie przekraczaj temperatury 230 stopni Celsjusza. Korzystaj z wysokotemperaturowych olejów, np. ryżowego, oliwy z oliwek, kokosowego, czy masła klarowanego lub smalcu.
 • Nie używaj tłuszczu w sprayu, bo możesz przegrzać i zniszczyć powłokę nieprzywierającą.