Nordic Kitchen - Nieprzywierający rondel z dębowym uchwytem i pokrywką, 1,5 litra, Ø 16 cm, Eva Solo

459
Zapytaj o dostępność
Dostawa gratis
Każda paczka jest ubezpieczona
Towar wysyłamy kurierem
Każda wysyłka gratis
14 dni na zwrot towaru

Wiemy, o czym marzą kuchenni maksymaliści. Chcą, by rondel był piękny, nowoczesny, nieprzywierający, z bezpieczną dla zdrowia, mocną powłoką. Najlepiej, by był tak mocny, jak żeliwo, ale nie ważył tyle, co ono. Musi też być wiecznie modny i ma zmienić kuchnię w królestwo smaków.

Proszę bardzo! Sklep PrestiżowaKuchnia jest jak dobra wróżka i spełnia życzenia. Mamy dla Ciebie idealnego kandydata - nieprzywierający rondel z luksusowej kolekcji Nordic Kitchen.

Duńska marka Eva Solo tworzy naczynia, które są kompletnie niepowtarzalne. Antracytowo-czarny odlew ekologicznego aluminium do złudzenia przypomina żeliwo. Ale, rzecz jasna, naczynia są wiele lżejsze, tak, by nawet ci, którzy nie mogą posługiwać się ciężkimi garnkami, przez lata z przyjemnością z nich korzystali.

Bardzo mocny odlew eko-aluminium to prawdziwy materiał przyszłości. Świetnie przewodzi ciepło, pozwalając naprawdę szybko gotować, dusić, czy smażyć. Ten materiał pomaga oszczędzać czas i energię, a zakumulowane ciepło kieruje w głąb potrawy. Naczynia z kolekcji Nordic Kitchen spełniają wszystkie wymogi stawiane zaawansowanym technologicznie garnkom.

Kolejny atut luksusowych, czarnych naczyń z linii Nordic Kitchen - koniec z przypalaniem potraw, czy sosów. 4-warstwowa nieprzywierająca powłoka Slip-Let®, szwajcarskiej marki Ilag, sprawi, że Twoje potrawy będą dietetyczne, lekkostrawne, bo przygotowywane z minimalną ilością tłuszczu. Oczywiście, powłoka jest bezpieczna dla zdrowia, nie zawiera PFOA i PFOS.

Bardzo wygodne, proste pokrywki szczelnie przylegają do brzegów naczynia, by chronić drogocenną parę, która nie wymknie się wraz z minerałami i witaminami.

I to, co zwraca szczególną uwagę - uchwyt rondla i gałka pokrywki powstały z olejowanego, naturalnego drewna dębu. Całość wygląda wprost popisowo. Gwarantujemy, że równie uroczych naczyń nie da się spotkać na każdym kroku.

Dzięki przemyślnej konstrukcji grubego dna rondle Nordic Kitchen posłużą na każdym typie kuchenki, wraz z indukcją.

I to, co czyni z kolekcji Nordic Kitchen intrygującego mistrza smaku i dobrego stylu - czarne, nieprzywierające naczynia możesz łączyć w pomysłowo wyglądające zestawy z garnkami, rondlami i patelniami ze stali i drewna dębu, z tej samej serii. Sprawdź, jak pięknie może wyglądać Twoja kuchnia i jak oryginalne smaki powstaną dzięki naczyniom z kolekcji Nordic Kitchen.

Obejrzyj film o designerskich naczyniach Eva Solo. Znajdziesz go poniżej.

Subtelny, duński design
w połączeniu z doskonałą,
nowoczesną technologią

 • 4-warstwowa powłoka nieprzywierająca bez PFOA i PFOS
 • szkielet i pokrywka z odlewu eko-aluminium
 • do zdrowego gotowania i smażenia
 • świetna dystrybucja ciepła
 • wygląd i trwałość żeliwa plus niewielka waga
 • możliwość tworzenia kompletów ze stalowymi naczyniami z serii Nordic Kitchen

Obejrzyj film o lekkich,
przypominających żeliwo
naczyniach Nordic Kitchen Eva Solo

Naczynia Nordic Kitchen Eva Solo
na wszystkie typy kuchenek
lecz nie do piekarnika

NA KUCHNIĘ
GAZOWĄ

NA KUCHNIĘ
ELEKTRYCZNĄ

NA KUCHNIĘ
CERAMICZNĄ

NA KUCHNIĘ
INDUKCYJNĄ

NIE UŻYWAJ
W PIEKARNIKU

Materiał

 • odlew ekologicznego aluminium
 • 4-warstwowa, nieprzywierająca powłoka Slip-Let®
 • olejowany naturalny dąb

Wymiary

 • średnica - 16 cm
 • pojemność - 1,5 litra
 • długość wraz z uchwytem - 34,5 cm
 • waga - 1,15 kg

Produkty z tej samej serii

Obejrzyj wszystkie produkty z serii

Nieprzywierające, czarne naczynia
Nordic Kitchen, które
wyglądają jak żeliwne

Duńska marka Eva Solo stworzyła naczynia, które do złudzenia przypominają masywne i ciężkie garnki i brytfanny z żeliwa. Ale, jako że szkielet naczyń Nordic Kitchen powstał z ekologicznego aluminium, ich waga jest niewielka. Eko-aluminium doskonale przewodzi ciepło. Jest przy okazji bardzo trwałym, mocarnym materiałem na całe lata.

Duńczycy skorzystali z olbrzymiego doświadczenia szwajcarskiej marki Ilag, jednego z największych producentów bezpiecznych dla zdrowia powłok nieprzywierających. W kolekcji garnków Nordic Kitchen pojawia się 4-krotnie nakładana powłoka Slip-Let®, która pozwala na dietetyczne gotowanie, i duszenie z minimalną ilością tłuszczu.

Pokrywki naczyń Nordic Kitchen,
czyli para i witaminy
pod ścisłą kontrolą

 • Zwróć uwagę na ciekawą formę pokrywek rondli Nordic Kitchen marki Eva Solo. Do złudzenia przypominają pokrywki klasycznych, żeliwnych, skandynawskich garnków.
 • Doskonale przylegająca do brzegów naczynia pokrywka, podobnie jak i szkielet, powstała z eko-aluminium pokrytego powłoką nieprzywierającą.
 • Pokrywki chronią parę wodną przed wydostaniem się z rondla. Lepsze skraplanie pary wodnej przyspiesza gotowanie, nawilża potrawy i sprawia, że witaminy i minerały zostają wewnątrz przyrządzanych dań. Dzięki temu Twoje potrawy będą smakować zjawiskowo wyraziście.

Uruchom wyobraźnię
i stwórz własny zestaw
czarnych i stalowych naczyń Nordic Kitchen

 • Na kolekcję Nordic Kitchen, marki Eva Solo, składają się zarówno czarne, nieprzywierające garnki, rondle i patelnie, jak i piękne, stalowe naczynia z drewnianymi uchwytami.
 • Całość jest tak pomyślana, byś mógł stworzyć swój autorski zestaw, łącząc stal i eko-aluminium. Takie połączenie jest niezwykle eleganckie i odmieni kuchnię raz na zawsze.
 • Dzięki temu sprawdzisz, jak różne technologie naczyń wpływają na smaki przyrządzanych potraw, a przy okazji zachowasz stylistyczną jedność kolekcji.

Specjalista poradzi Ci,
jak dobrze wykorzystać
potencjał naczyń Nordic Kitchen

STOSUJ DREWNIANE
UTENSYLIA

STOSUJ NYLONOWE
UTENSYLIA

NIE PRZEKRACZAJ
50-60% MOCY PALNIKA

NIE WŁĄCZAJ
FUNKCJI BOOST

NIE UŻYWAJ OSTRYCH
SZCZOTEK i GĄBEK

NIE MYJ
W ZMYWARCE

NIE PRZECHOWUJ
POTRAW W LODÓWCE

 • Naczynia duńskiej marki Eva Solo myj zawsze ręcznie, nigdy w zmywarce. Nie namaczaj ich zbyt długo.
 • Co kilka tygodni przetrzyj drewniane elementy olejem jadalnym. Pozwól mu się wchłonąć, umyj i  wysusz naczynie. Raz na kilkanaście miesięcy możesz użyć wosku pszczelego, czy innych specjalistycznych, naturalnych preparatów do konserwowania drewna.
 • W naczyniach z linii Nordic Kitchen nie przechowuj potraw w lodówce.
 • W trakcie podsmażania i smażenia nie przekraczaj temperatury 230 stopni Celsjusza. Korzystaj z wysokotemperaturowych olejów, np. ryżowego, oliwy z oliwek, kokosowego, czy masła klarowanego lub smalcu.
 • Nie używaj tłuszczu w sprayu, bo możesz przegrzać i zniszczyć powłokę nieprzywierającą.