Minimalistyczne, praktyczne i eleganckie AGD Enfinigy marki Zwilling

Klienci naszego sklepu, czyli Klienci Klasy Premium, zasługują wyłącznie na to, co najlepsze. I Im właśnie dedykujemy kategorię  luksusowego kuchennego sprzętu elektrycznego niemieckiej marki Zwilling. Lekko chłodny minimalizm i wysublimowana estetyka serii Enfinigy pociągają tych wszystkich, którzy cenią sobie bardzo dopracowane formy. Ujmuje też wyjątkowa funkcjonalność sprzętu, najlepsze, jak to w przypadku Zwilling’a bywa, materiały z najwyższej półki. Możesz wybrać spośród 4 ultra nowoczesnych blenderów, 2 ascetycznych w formie czajników elektrycznych, 2 eleganckich tosterów.

Zwilling chętnie ewoluuje

Wielu nie wie, że Zwilling to marka z olbrzymią historią w tle. Powstała już w 1731 roku, czyli niezwykle dawno. Takie marki miewają często dość konserwatywne skłonności. A Zwilling okazuje się robić coś na opak. Pokazuje się jako firma nowoczesna, dążąca do zaspakajania coraz bardziej wysublimowanych potrzeb. Linia Enfinigy to odważny krok niemieckiego producenta w kierunku rynku, na którym jeszcze nie gościł.

Zwilling jest znany ze swoich noży, garnków i sztućców. Przestrzeń elektrycznego AGD to swoiste novum, ale musimy przyznać, że niemiecki producent podszedł do kwestii bardzo poważnie. Estetyka i funkcjonalność linii Enfinigy od razu pokazuje, że mamy do czynienia ze sprzętem wysokiej klasy. Liczymy, że będzie Ci się świetnie z niego korzystało.

 

Blendery królują

W linii Enfinigy królują, jak łatwo zauważyć, blendery. To naprawdę profesjonalny sprzęt dla bardzo wymagających miłośników kuchni. Najmocniejsza wersja nie odstaje w niczym od zaawansowanych blenderów, z jakich korzysta się, np., w barach smoothie.

Warto powiedzieć, że elektryczny sprzęt Zwilling z kolekcji Enfinigy jest tak pomyślany, by można było nim sterować za pomocą specjalnej aplikacji na telefony. To wprawdzie kwestia niedługiej przyszłości, ale – będzie taka możliwość.

I sprawa niezwykle ciekawa – w blenderach Enfinigy marki Zwilling znajdziesz opatentowane ostrza - noże, które pozwolą Ci genialnie rozdrobnić, wymieszać i zmiksować to, co będziesz przygotowywać. Zwilling, jako prawdziwy mistrz noży, skorzystał ze swoich wielowiekowych doświadczeń w kuciu noży i przeniósł swoją wiedzę na ostrza blendera, które z powodzeniem można nazwać szczytem osia gięć inżynierii krojenia. To rzecz naprawdę niespotykana, by w sprzęcie elektrycznym zaimplementować tak specjalny patent.

 

Dla każdego coś pięknego

Oczywiście, wszystkie inne sprzęty z kolekcji Enfinigy również kryją w sobie przeróżne talenty. Np. czajniki zbudowane są pomysłowo z dwóch warstw, z czego zewnętrzna jest chłodna, a stal w środku odpowiada za długie podtrzymanie temperatury (można wybrać taką funkcję).

Ciekawa jest też baza czajnika z regulacją temperatury (wyższa wersja), bo jest płaska, a sterujesz nią za pomocą dotykowych przycisków. Bardzo ciekawe rozwiązanie. Niezwykłe jest też to, że ten intrygujący czajnik potrafi wyparzać butelki dla niemowląt, czy podgrzewać jedzenie dla malucha.

Toster też jest przemyślany w każdym szczególe. Ma wiele funkcji i został wyposażony w specjalny system szyn, które delikatnie wysuwają podpieczone kromki. Nie trzeba łapać ich w locie.

 

Czy ten design z czymś Ci się kojarzy?

Pierwsze wrażenie, które mieliśmy i które potwierdza wielu miłośników talentów marki Zwilling -  elektryczne AGD z kolekcji Enfinigy jest zbliżone stylistycznie do kultowych sprzętów marki Apple. Stonowane szarości, biele i dużo czarnej wytworności. Obudowy stylizowane na szczotkowane aluminium lub wersja Black – to robi swoje…

Ten niezwykle wysublimowany look seria elektrycznych sprzętów Enfinigy zawdzięcza niezwykle zdolnym designerom z Mediolanu - Matheo Thun’owi i Antonio Rodriguez’owi. Wszyscy, którzy interesują się słynnymi projektami, ten duet na pewno nie jest obcy.

« 1
« 1