Seria patelni Stern marki Carl Schmidt Sohn kusi młotkowaną stalą

Stalowe patelnie to prawdziwi zawodnicy klasy ciężkiej. Na początku przygody z nimi możesz poczuć się nieco zagubiony, ale cierpliwość popłaca. Stalowa patelnia stworzona z grubej, potężnej stali szlachetnej, to towarzysz na całe dekady. Podbijecie razem kulinarny świat i poznacie wszystkie jego zakamarki. Jedną z ciekawszych propozycji, które na pewno wyróżnią się spośród tysięcy innych stalowych patelni, jest kolekcja Stern marki Carl Schmidt Sohn. Niezwykły design tej linii nie pozwala przejść obok niej obojętnie. Młotkowana stal sprawia, że z tych patelni chce się korzystać dzień po dniu.

Patelnie wykonane z maestrią

Ciężar patelni, masywna pokrywka, wygodny, duży uchwyt, precyzyjne wykonanie. To kwintesencja patelni Stern niemieckiej marki Carl Schmidt Sohn. Ten działający na rynku od 1829 roku producent umie zwrócić uwagę świata na swoje ciekawe produkty.

Piękny design nie służy tylko odciągnięciu uwagi od ewentualnych mankamentów stali. Tu wszystko jest na swoim miejscu. Młotkowana stal dodaje swoistego smaczku tej niezwykłej serii naczyń. Tego nie spotyka się wszędzie. Z reguły młotkowana stal pojawia się na ostrzach wysokiej jakości japońskich noży. A tu Niemcy, zdawałoby się, tradycjonaliści i konserwatyści, poszli w kierunku tak innowacyjnego rozwiązania.

Patelnie nie dla niedzielnych smażących

Niech nie sięga po patelnie Stern niemieckiej marki Carl Schmidt Sohn ten, kto twierdzi, że patelnia ma być lekka. Tu tego nie spotka. 3-warstwowa konstrukcja ze stali i eko-aluminium waży swoje.

Niech nie sięga też po stalowe patelnie Stern ten, kto chce mieć sprzęt „usłużny” i do wszystkiego. Na początku trzeba będzie wziąć się z patelnią za bary i pokazać jej, kto tu rządzi. Bo stalowa patelnia Stern będzie - jak to stalowe patelnie mają w zwyczaju -  niepokorna. Nie dasz rady od razu zrobić na niej bardzo delikatnych potraw, bo ona wymaga wygrzania. Ale po kilku, kilkunastu razach zacznie spełniać Twoje najśmielsze nawet żądania.