Eva Solo

Duńczycy mają niesłychany zmysł estetyczny. Nie wiadomo, jak to robią, ale jeśli projektują jakiś sprzęt do domu, ten pewnie będzie i uroczy, i nowoczesny, minimalistyczny, ale niezwykle zapadający w pamięć. Czasem będzie nieco melancholijny. Takie też są kolekcje bardzo wysublimowanych, doskonale wykonanych naczyń, akcesoriów do kuchni, jadalni i domowego baru duńskiej marki Eva Solo.

Ta słynna marka, która powstała w 1952 roku, współpracuje z wieloma znanymi, niezwykle twórczymi designerami, których nazwiska stały się legendą, by wspomnieć choćby Ole Palsby’ego.

Trudno nie dać się oczarować zmysłowym wzorom marki Eva Solo. Tu zawsze w parze ze sobą idzie wysublimowany design i perfekcyjnie opracowane i łączone ze sobą materiały. Jesteśmy przekonani, że to, co tworzy dla wymagających użytkowników kuchni Eva Solo, zmienia gotowanie w prawdziwą sztukę. Nie da się źle gotować w tak luksusowych naczyniach. Nie da się też nie docenić zalet dobrego trunku, gdy przychodzi delektować się nim z przepięknych kieliszków Eva Solo. I tak można by wymieniać bardzo długo. Zamiast czytać, co mamy do powiedzenia, po prostu obejrzyj ofertę niezwykłego, duńskiego producenta, a na pewno dasz się zaczarować.

« 1
« 1

Poznaj odważną markę Eva Solo i jej sprzęty dla wybrednych

Czarne naczynia Nordic Kitchen Eva Solo - nieprzywierające, piękne i lekkie

Damasceńskie noże Eva Solo - duński design i japońska ostrość