Stalowa pokrywka John Pawson, Ø 18 cm, Demeyere

349
Produkt dostępny
wysyłka 7-14 dni
Dostawa gratis
Każda paczka jest ubezpieczona
Towar wysyłamy kurierem
Każda wysyłka gratis
14 dni na zwrot towaru

Najbardziej prestiżowa linia stalowych naczyń Demeyere, seria John Pawson, która powstała z okazji 100-letnich urodzin belgijskiej marki, pozwala wszystkim ceniącym sobie perfekcyjne smaki gotowanych, smażonych, duszonych i pieczonych potraw dokupić stalowe pokrywki.

Tym, co ujmuje w przypadku stali Demeyere, jest niezwykła, bo srebrzysto-biała barwa naczyń i pokrywek. Opatentowana przez Demeyere stal Silvinox® pozbawiona jest mikroelementów żelaza. Stąd nigdy nie odbarwi się ani nie pociemnieje. Nawet, jeśli będziesz używać swoich naczyń w piekarniku.

Ciężkie, masywne, stworzone z dwóch dysków stali Silvinox® pokrywki naczyń John Pawson, marki Demeyere, zagwarantują Ci perfekcyjne zachowanie wilgoci w potrawach. Dzięki temu będziesz mieć okazję odkrywać wciąż na nowo smaki znanych sobie dań.

Niezależnie, czy dusisz, czy pieczesz, smażysz, czy gotujesz, stalowe pokrywki tak szczelnie przylegają do brzegów naczyń, że nie pozwalają cennym wartościom odżywczym, witaminom i aromatom wydostać się na zewnątrz.

Materiał

  • pokrywka - podwójna warstwa stali Silvinox®

Wymiary

  • średnica - 18 cm

Patelnia z serii John Pawson,
do której pasuje
pokrywka o średnicy 18 cm