Stalowe naczynia Eva Solo ulepszają gotowanie nie tylko za sprawą designu

Garnki ze stali nierdzewnej to zjawisko zupełnie ponadczasowe. Takie, dobrze wykonane, stalowe garnki, potrafią służyć całymi latami. Jeśli ani Ty, ani Twoi najbliżsi nie cierpicie na alergię, designerskie naczynia duńskiej marki Eva Solo mogą udoskonalić Waszą kuchnię i raz na zawsze zmienić myślenie o gotowaniu. Znany producent, współpracujący z cenionymi designerami, tworzy stalowe garnki nie dla każdego. Eva Solo dedykuje swoje produkty ludziom o wysublimowanych gustach. W rozumieniu duńskiego producenta stalowe garnki to nie tylko naczynia. Tu liczy się też forma, która ma Cię codziennie inspirować do twórczego gotowania.

Na dole strony znajdziesz nasze filmy - koniecznie obejrzyj!

Nordic Kitchen - duńskie garnki ze stali szlachetnej, czyli prawdziwy powód do dumy

Eva Solo proponuje miłośnikom dobrze wyposażonej kuchni kilka kolekcji luksusowych garnków ze stali szlachetnej. Najbardziej rozpoznawalna jest seria Nordic Kitchen, w której uchwyty pokrywek garnków oraz rondli i patelni stworzone są z naturalnego, impregnowanego dębu. Trzeba przyznać, że połączenie polerowanej stali i drewna robi niezwykłe wrażenie. Aż chce się w nich gotować, stawiać je na stole, serwować z nich, by móc cieszyć się przez maksymalnie długi czas ich urokiem.

Stalowe garnki z grubym dnem z kolekcji Nordic Kitchen pozwolą Ci gotować szybko, sprawnie i na każdym typie kuchenki wraz z indukcją.

Kolekcje stalowych garnków Multi i Stainless Steel

Druga z serii garnków ze stali szlachetnej, duńskiej marki Eva Solo, to linia Multi, projektowana przez słynnego designera, Ole Palsby’ego. Tu ścianki i dno garnków ma tę samą grubość. Wykonano je z 2 warstw stali i znajdującego się pomiędzy pasa aluminium, dzięki czemu świetnie się nagrzewają i dystrybuują ciepło.

I ostatnia z kolekcji garnków ze stali nierdzewnej duńskiej marki Eva Solo to seria Stainless Steel, która z kolei ma grube, 3-warstwowe kapslowane dno typu sandchiwch. Dwie warstwy stali przedzielone są warstwą aluminium. I tu również mamy idealne przewodzenie ciepła. Tę serię zaprojektował też Ole Palsby – na pierwszy rzut oka wręcz trudno ją odróżnić od serii Multi.

Oczywiście, te stalowe serie to garnki na indukcję. Niezależnie jednak od tego, z jakiej kuchenki korzystasz, będziesz zadowolony z talentów duńskich naczyń.

Specyficzne pokrywki naczyń Eva Solo

Tym, co niewątpliwie wyróżnia stylistycznie spośród wszystkich innych stalowych ganków na świecie kolekcje Multi i Stainless Steel są przedziwne pokrywki wyposażone w dwa lub jeden długi uchwyt. Choć wyglądają dość dziwacznie, okazują się być niezwykle ergonomiczne i wygodne w użyciu.

Mamy tu do wyboru kilka typów pokrywek - stalowych, stalowo-szklanych, czy stalowych ze specjalnym systemem odcedzania.

I, co równie specyficzne - pokrywki są płaskie. Tego nie znajdziesz w innych markach. Eva Solo wyróżnia się na każdym kroku.

Stal w rękach designera staje się niezwykle piękna i funkcjonalna - naczynia Eva Solo

Stalowe naczynia z drewnianymi uchwytami - Eva Solo potrafi czarować