Wolnoobrotowe wyciskarki Smeg i najzdrowsze soki

Sztuka pozyskiwania świeżego soku z warzyw i owoców ciągle ewoluuje. Pojawiają się specjalne pijalnie soków wyposażane w zaawansowane technologicznie wolnoobrotowe wyciskarki. Są też sklepy specjalizujące się wyłącznie w tego typu sprzęcie. Luksusowe marki, do których grona zalicza się włoski producent, Smeg, dostosowują swoją ofertę do potrzeb zmieniającego się rynku, na którym nie mogło zabraknąć domowych wyciskarek wolnoobrotowych. To zmyślne urządzenie pozwoli Ci smakować wyciskany na zimno sok, który zachował wszelkie witaminy i wartości odżywcze.

Na dole strony znajdziesz filmy - koniecznie obejrzyj!

Technologia SST

Niezwykle ważna w przypadku pozyskiwania możliwie najzdrowszych soków okazała się być technologia SST™, która zakłada bardzo powolne wyciskanie na zimno soków z warzyw i owoców. Fachowcy ustalili, że do optymalnego wykorzystania tej technologii niezbędne są dwa elementy. Pierwszy to ślimakowy podajnik, który nie ściera, a zgniata i miażdży warzywa i owoce. Drugim niezwykle ważnym wymogiem są obroty wyciskarki. W większości przypadków znanych i cenionych sprzętów oscylują w okolicy 40-43 obrotów na minutę. W przypadku wyciskarki wolnoobrotowej Smeg są to 43 obroty.

Niezwykle istotna doskonałej jakości tworzywa

Prawdziwie zaawansowana wyciskarka wolnoobrotowa nie obejdzie się bez specjalnie dla nich skonstruowanego ślimaka, szczotek i koszyków. Smeg zastosował w swoim urządzeniu opatentowane przez markę Sabic nienagrzewające się i bezpieczne dla zdrowia tworzywo ULTEM™. Nie ma nic lepszego na rynku niż to, co opatentowała marka Sabic. Stosując jej rozwiązania, Smeg zbliżył się do najbardziej zaawansowanych, profesjonalnych wyciskarek na świecie.

Soki, milkshake, koktajle i zupy o różniej gęstości

Włoska wolnoobrotowa wyciskarka Smeg pozwoli Ci przyrządzić soki, mleczne shake, przeróżne koktajle, czy przecierane zupy. Możesz, w zależności od potrzeb, wykorzystać dwa ustawienia - klarownych lub gęstych soków, które zbierają się w pojemniku. Z drugiej strony wydostaje się sucha pulpa z warzyw lub owoców, którą możesz wykorzystać później jako dodatek do zup, czy składnik przeróżnych farszów, warzywnych kotlecików lub placuszków.

Producent
Seria
Cena