Urocze w formie elektryczne czajniki marki Smeg

Design sprzętów AGD z lat 50-tych ubiegłego wieku ma w sobie coś magicznego. Opływowe, miękkie, niemal organiczne kształty luksusowych, elektrycznych czajników włoskiej marki Smeg czarują wielkich pasjonatów piękna i form niezwykłych. W kolekcji 50’s znajdziesz i prostsze i bardziej zaawansowane technicznie rozwiązania. Jedna z linii czajników na regulację temperatury, tak, byś mógł ugotować wodę na nawet najbardziej wymagające gatunki herbat. Urocze kolory, perfekcyjne wykonanie i ujmująca stylistyka czajników Smeg odmienią każdą kuchnię.

Na dole strony znajdziesz nasz film - koniecznie obejrzyj!

Prostota i funkcjonalność czajników Smeg

Projektanci wyjątkowych, nowoczesnych wzorów sprzętu AGD mają przed sobą ważne zadanie. Muszą stworzyć sprzęt nie tylko spełniający wymagania wybrednych Klientów, ale i bardzo prosty w obsłudze. I taki właśnie jest czajnik Smeg, nawet w wyższej wersji – z regulacją temperatury.

Nie ma tu elektroniki, która mogłaby zawieść, nie ma ciekłokrystalicznych, czy OLED-owych, drogich wyświetlaczy, które podnoszą cenę sprzętu. Nie musisz niczego programować. Wystarczy jeden ruch sympatyczną w formie, chromowaną gałką, a czajnik Smeg spełni swoje zadanie i sprawnie zagotuje wodę.

Ta sama gałka pełni nieco inną rolę w czajnikach z możliwością regulacji temperatury. Przesuwając ją w prawo, czy w lewo, ustalasz wysokość temperatury podgrzewania wody. Ten czajnik posiada też bardzo pomocną funkcję podtrzymywania temperatury przez całe 20 minut.

Smeg i Dolce&Gabbana - duet wyjątkowy

Słynny, a ekscentryczny, znany ze swoich nieco krzykliwych kreacji włoski dom mody, Dolce&Gabbana, stworzył specjalnie dla marki Smeg projekty luksusowego AGD – i małego i dużego. Tu dominującą rolę odgrywają klasyczne, sycylijskie motywy. Kwiaty, owoce, motywy roślinne – to wszystko znajdziesz na czajniku Smeg z luksusowej kolekcji Italy my love.

Musisz wiedzieć, że wzór, choć nakładany jest mechanicznie, do złudzenia przypomina pracę artysty malarza. Niektóre elementy są wypukłe, imitują warstwy farby.

Producent
Seria
Cena