• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Wzmacniane diamentem głębokie patelnie tytanowe WOLL

Duszenie potraw jest bardzo zdrowe. Wiele zdrowsze, niż smażenie. Duszenie w głębokich, tytanowych patelniach niemieckiej marki Woll pozwoli Ci nie tylko eksperymentować z potrawami kuchni całego świata, ale i różnymi technikami ich przyrządzania oraz przyprawiania. Głębokie, nieprzywierające patenie Woll to bardzo ciekawe zjawisko. Ich 5-krotnie nakładana powłoka jest wzmacniana pyłem diamentowym. Tytanowe powłoki są na tyle odporne na ścieranie, że producent daje na nie 3 lata gwarancji.

 

 Jeśli masz wątpliwości, czy patelnia nieprzywierająca jest dla Ciebie, obejrzyj nasz FILM.

Zafascynuj się luksusowymi, tytanowymi patelniami Woll

Tytanowe patelnie Woll z odpinanymi uchwytami - wygoda w kuchni

Jakie są różnice między seriami tytanowych patelni Woll?

Szkoła smażenia na patelniach nieprzywierających - PODSTAWY

Jaka patelnia najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Nieprzywierająca kuchnia - naczynia z kolekcji Diamond Lite PRO marki Woll

Poznasz patelnię po uchwycie

Niemiecki producent Woll zasłynął w świecie tytanowych naczyń (i nie tylko) z odpinanej rączki patelni i woków – znajdziesz je w kolekcji Diamond Lite i Diamond XR Logic oraz Logic PRO - tu uchwyty są stalowe. Co niezwykłe, opatentowany system uwalniania uchwytu działa tylko wtedy, gdy patelnia, czy wok stoją na blacie lub stole. Inaczej uchwyt się nie wypnie. Producent gwarantuje używającemu jego naczynia pełne bezpieczeństwo.

Odpinane rączki głębokich patelni tytanowych Woll pozwolą Ci przechowywać naczynia w nawet niewielkiej półce, czy szufladzie.

W kolekcjach Diamond i XR Logic znajdziesz również patelnie ze stałym uchwytem, wykonanym z tworzywa sztucznego.

Bezpieczne dla zdrowia powłoki

Tak szanujący się producent, jakim jest marka Woll, musi spełnić szereg warunków stawianych mu przez przeróżne certyfikującego go instytucje. Niemieckie patelnie tytanowe mają certyfikat PFOA-Free, który gwarantuje, że powłoki nie są pochodnymi teflonu i nie emitują żadnych szkodliwych kwasów, czy substancji.

Z kolei jedna z największych na świecie firm certyfikujących bezpieczeństwo, m.in., sprzętu kuchennego, Grupa TÜV Rheinland, przyznała naczyniom Woll certyfikaty TÜV i TÜV GS. Ich loga wytoczone są na uchwytach patelni i garnków. Woll niewątpliwie ma się czym pochwalić.

Producentowi znanemu na całym świecie na pewno można zawierzyć. Tym bardziej, że Woll oferuje aż 25 lat gwarancji na równość dna swoich naczyń. To bardzo istotne w przypadku efektywnego smażenia, czy duszenia potraw.

Patelnie i pokrywki

Musisz wiedzieć, że cena widoczna obok głębokich patelni Woll obejmuje również dołączoną do zestawu pokrywkę. Komfort używania tytanowej patelni będzie jeszcze większy.