Tytanowe patelnie grillowe wzmacniane diamentem i szafirem - marka WOLL

Nie musisz być mistrzem grilla, by poradzić sobie z niezwykle prostym grillowaniem na nieprzywierającej tytanowej patelni Woll. Grillowanie jest zdrowe, pozwala wytopić nadmiar tłuszczu ze smażonych mięs, czy ryb. Przy okazji masz możliwość spróbować prawdziwych przysmaków rodem z całego świata. To, co grillowane, smakuje zupełnie inaczej, niż smażone. Niezależnie od tego, czy kochasz prawdziwie amerykański stek z południowych Stanów, czy subtelną rybę na francuską modłę, niemieckie patelnie tytanowe marki Woll chętnie potowarzyszą Ci w kulinarnej przygodzie.

Na dole strony znajdziesz filmy o patelniach Woll.

Czym różnią się od siebie powłoki grillowych patelni tytanowych Woll

W tej kategorii nieprzywierających patelni znajdziesz klasyczne patelnie grillowe, których potencjał możesz odkrywać niezależnie od pory roku, czy pogody. Zwróć uwagę na różnice w ofercie marki Woll. Seria Diamont Lite i Diamond Lite Pro posiada 5-warstwową, wzmacnianą diamentem powłokę tytanową. Z kolei seria Saphir Lite ma 4-krotnie nakładaną powłoką, którą wzmacniają mikro-drobinki szafiru. Obie powłoki są bardzo odporne na ścieranie. Posiadają certyfikat PFOA-Free, czyli nie mają nic wspólnego z teflonem. Nie emitują też w grillowane mięsa, ryby, czy warzywa żadnych szkodliwych substancji.

Uchwyty serii Diamond i Saphir

I druga różnica między seriami Diamond i Saphir to uchwyty patelni. W serii Diamond Lite znajdziesz odpinane rączki, które zapewniły marce Woll niezwykłą popularność na całym świecie. Zapięcie uchwytu zostało opatentowane i tak zmyślnie skonstruowane, by rączka nie wypięła się, gdy patelnia będzie przenoszona, czy myta. Rączkę odepniesz tylko wtedy, gdy patelnia ma stabilne podparcie.

W serii Diamond Lite znajdziesz również patelnie grillowe z mocowaną na stałe rączką z tworzywa. Ta odsłona ma srebrną obwódkę wokół logo na uchwycie. I ostatnia odsłona patelni Diamond Lite, tym razem w wersji PRO, kusi eleganckimi, stalowymi uchwytami.

Z kolei linia Saphir jest wiele uboższa, bo występują tu tylko czarne, wykonane z odpornego na temperatury tworzywa sztucznego uchwyty.

Patelnie grillowe i pokrywki

Każda patelnia grillowa marki Woll wyposażona jest od razu w pokrywkę. Cena, którą widzisz w sklepie, jest ceną za cały zestaw.

Wielu grillujących wstawia patelnię do piekarnika, by albo utrzymać wysoką temperaturę potrawy lub podpiec częściowo grillowane mięsa, ryby, czy warzywa. W takich sytuacjach pokrywka jest, jak znalazł.

Poznaj moc i talenty nieprzywierających tytanowych patelni Woll

Tytanowe patelnie Woll z odpinanymi uchwytami - wygoda w kuchni

Jakie są różnice między seriami tytanowych patelni Woll?