• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Płytkie miedziane patelnie De Buyer i smażysz jak mistrzowie

Smażenie, które pojęte jest jako zdobycie mięsa i wrzucenie go na jakąkolwiek patelnię, jest bluźnierstwem w świecie prawdziwego gotowania, gdzie smażenie urasta do rangi sztuki. Ale taką sztukę można uprawiać tylko wtedy, gdy każdy element jest dobrany ze znawstwem i świadomością. Mówiąc o „elemencie” mamy na myśli i to, co się będzie smażyło, jak i to, na czym się smaży. I na to ciągle i ciągle kładziemy nacisk. Żeby odkryć prawdziwą magię smażenia, trzeba mieć prawdziwie doskonałą patelnię. Na przykład płytką miedziano-stalową patelnię-legendę marki De Buyer.

 Jeśli masz wątpliwości, czy patelnia miedziana jest dla Ciebie, obejrzyj nasz FILM.

Dzięki naszym poradom patelnie De Buyer niczym Cię nie zaskoczą

Naczynia miedziane i pseudo-miedziane, czyli jak mądrze wydać pieniądze

Jak skutecznie wyczyścić naczynia z polerowanej miedzi? 4 metody

Poznaj luksusowe linie francuskich miedzianych naczyń De Buyer

Wygrzewanie miedzianych naczyń w 7 krokach

Jaka patelnia najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Dlaczego miedziane garnki i patelnie muszą mieć w środku stal?

Zalety miedzianych naczyń - kup raz i na zawsze, dla pokoleń

Jak rozróżnić prawdziwe miedziane naczynia od ich podróbek?

W dziedzinie kulinariów panują, do dziś, olbrzymie dysonanse. Bardzo wielu gotujących zakłada, że wyda spore pieniądze na możliwie najlepsze produkty, a gotować, czy smażyć będą w i na czymkolwiek. Wynika to, m.in., z faktu, że nikt nie uczył naszych rodziców, czy dziadków, że istnieje specjalistyczna branża luksusowych naczyń, które, nie dość, że dbają o zdrowie, dodatkowo wytrwają całymi dekadami. Trudno więc winić wielu gotujących, że nadal tkwią w poczuciu, że gotować, czy smażyć można na byle czym.

Klasyczne miedziane patelnie - wybór dla chcących zdrowo smażyć

Na szczęście – rośnie potężna świadomość wspierana odrębną nauką związaną z technologiami kulinarnymi. Mało kto nie wie (chyba, że nie ma kompletnie kontaktu ze światem), że niebagatelny wpływ na zdrowie ma sprzęt kuchenny, z którego się codziennie korzysta. Gigantyczna grupa gotujących i na świecie i w Polsce, zaczyna zdawać sobie sprawę, że, w gruncie rzeczy, mają prawo być wściekli i rozgoryczeni, że już dawno temu nikt ich nie nauczył, by kupować rzeczy najlepsze z najlepszych, np. klasyczne, miedziane patelnie, które wytrwają całe dekady. Tym bardziej, że chodzi o sprzęt kuchenny, który ma bezpośredni wpływ na ludzkie zdrowie. Ale taka była sytuacja, że nie naczynia były istotne, a to, czy uda się zdobyć coś do jedzenia.

Legendarne patelnie De Buyer

Szczęściem, te czasy mamy za sobą, więc można się rozwijać bez granic, wybierać wśród najlepszych technologii i patelni świata. Można, np. zdecydować się na którąś z ręcznie wykańczanych patelni słynnej francuskiej marki De Buyer. Fakt, że marka istnieje od 1830 roku, świadczy o jej genialnej pasji i mocy jej produktów.

Miedziane patelnie francuskiej marki ze stalowym wnętrzem stanowią – dla bardzo wielu marek – niedościgły wzór inżynieryjnego kunsztu. Są nadzwyczaj odporne na przegrzanie, na uszkodzenia. To patelnie na całe życie.