• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Niemieckie woki Woll z nieprzywierającymi powłokami wzmacnianymi diamentem

Ten, kto choć raz spróbował smaków potraw z woka, nie potrafi wyobrazić sobie życia bez tego niezwykle pomocnego naczynia. Z tego samego powodu niemiecka marka Woll, wielki miłośnik woków, tworzy dla swoich klientów szereg odmian tej ni to patelni, ni to garnka, który potrafi uczynić prawdziwe cuda z najprostszych nawet składników. Marka Woll oferuje tytanowe, nieprzywierające woki klasy Premium. Powłoki są wzmacniane mikroelementami diamentu - kolekcja Diamond.

Woll ratuje alergików, a wszystkim kochającym zdrową kuchnię, tworzy nowe możliwości

Nieprzywierająca kuchnia - naczynia z kolekcji Diamond Lite PRO marki Woll

Powłoki patelni nieprzywierających pod lupą. Słowo o PFOA i PTFE

Azjatyckie potrawy w mgnieniu oka

Wok wywodzi się z Azji, gdzie święci prawdziwe triumfy od kilku tysięcy lat. Nie ma tam kuchni, w której nie gościłby wok i wyjątkowo chrupkie, pyszne dania z warzyw i mięs, które tylko on potrafi przygotować.

Korzystając z nieprzywierających, tytanowych woków marki Woll przyrządzisz najróżniejsze dania kuchni chińskiej, tajskiej, wietnamskiej, czy indyjskiej. Szczęściem, w dobrych sklepach można dostać oryginalne i ciekawe dodatki oraz przyprawy, które pozwolą Ci się twórczo zrealizować w kuchni.

Wok pozwala przygotować w zaledwie kilkanaście minut niezwykle aromatyczne, pyszne, bogate smakowo danie. Możesz w nim dusić, smażyć, obgotowywać nudle, czy chiński makaron.

Kuchnia europejska oczarowana talentami woka

Jeśli jednak jesteś wielkim tradycjonalistą i przemawia do Ciebie nade wszystko kuchnia kontynentalna, znajdziesz w niemieckich wokach Woll doskonałych partnerów. Wok pomoże przygotować Ci za jednym razem duże porcje mięs na gulasz, czy bogracz. W woku udadzą się przeróżne potrawy pochodzące z klasycznej kuchni europejskiej. W woku możesz bez kłopotu ugotować niezwykle aromatyczne zupy, kapustę na gęsto i wiele innych dań. Wok nie stawia granic, a pozwala na przeróżne kulinarne eksperymenty i modyfikowanie znanych od lat przepisów.

Luksusowe powłoki i pomysłowe uchwyty tytanowych woków Woll

Niemiecki producent, marka Woll, ceniony jest za wyjątkowe, wzmacniane diamentem lub szafirem nieprzywierające, wielokrotnie nakładane powłoki tytanowe. Dzięki nim smażysz i dusisz z minimalną ilością tłuszczu, zawsze smacznie i zdrowo.

Druga kwestia - znak rozpoznawczy marki Woll to odpinane rączki woków z linii Diamond Lite. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz przechowywać wok nawet w niewielkiej półce, czy wstawiać go do piekarnika, by sprawnie zapiekać przysmaki. W tej serii znajdziesz również woki ze stałymi uchwytami z masywnego tworzywa.

Dzięki konstrukcji z odlewu czystego aluminium o nazwie Silumin, materiału bezpiecznego i dla zdrowia i przyrządzanych potraw, woki Woll nagrzewają się perfekcyjnie szybko i pozwalają sprawnie, w bardzo krótkim czasie przyrządzać niezwykle smakujące dania.