• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Wyciskarki do owoców Bugatti - zdrowie w zasięgu ręki

Trendy zdrowego żywienia rozpowszechniły współcześnie niegdyś bardzo mało popularny sprzęt kuchenny - wyciskarki do soków cytrusowych. One uzupełniły funkcjonalność tradycyjnych sokowirówek, które miałyby problem z przygotowaniem soku z pomarańczy, grapefruita, czy limonek. Nowoczesna wyciskarka do owoców Vita, włoskiej marki Bugatti, jest swoistym zjawiskiem w świecie wyciskarek. Posiada wszelkie charakterystyczne dla nich funkcje, a dodatkowo kusi zupełnie niepowtarzalnym, nowoczesnym designem.

Niespieszne soku wyciskanie

Włoski producent doszedł do wniosku, że, by dobrze i dokładnie wyzyskać sok z owoców cytrusowych, trzeba ustalić odpowiednie tempo obrotów wyciskarki - w przypadku włoskiej wyciskarki wynosi ono 90-95 obrotów na minutę. Dzięki temu Vita wyciska sok z dużym wyczuciem i subtelnością.

Dzięki dwóm wymiennym stożkom wyciskarka Bugatti służy zaserwuje nam sok i z dużych cytrusów, jak i malutkich limonek.

Wyciskarka do cytrusów, Vita Bugatti, wygodna, prosta w obsłudze i wyjątkowo urokliwa

Samo używanie sprzętu Bugatti jest, jak zwykle, intuicyjne i niezwykle proste. Wyciskarka Vita uruchamia się samoczynnie, gdy tylko osadzi się na stożku z tworzywa połówkę cytrusa. Sok zbiera się w przypominającej rozchylony kielich czaszy wyciskarki, zaś pestki z owoców zatrzymują się na stalowym sitku.

A kiedy już wyciśniesz sok, czeka cię to, co najprzyjemniejsze. Zwolniony za pomocą przycisku kielich przechyla się, by przelać sok do szklanek, czy dołączonego do zestawu z wyciskarką dzbanuszka.

W projekcie wyciskarki Vita widać zacięcie Włochów do tworzenia rzeczy i bardzo funkcjonalnych, jak i wyjątkowo ładnych. Vita Bugatti, stojąca na kuchennym blacie, jest zawsze niespodzianką-zagadką dla gości, którzy pojawiają się u nas po raz pierwszy. Trudno wpaść na to, do czego ten uroczy sprzęt tak naprawdę służy.