• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Tytanowe patelnie do naleśników - nieprzywierające powłoki marki WOLL

Naleśniki są wymagające. A jeśli eksperymentujesz z różnymi gatunkami mąki, stają się wręcz niesforne. By je okiełznać i cieszyć się zawsze puszystymi i delikatnymi naleśnikami, które mogą stać się bazą dla dziesiątków innych dań, warto wykorzystać potencjał nieprzywierających patelni. Niemieckie, tytanowe patelnie Woll idealnie sprawdzają się w roli poskramiaczy naleśników. Od Ciebie będzie zależało, jakie farsze i dodatki udoskonalą Twoje dania. Wzmacniane diamentem powłoki tytanowe patelni Woll są doskonale odporne na ścieranie, więc posłużą Ci całymi latami.

 Na dole strony znajdziesz filmy o patelniach Woll.

Stań się mistrzem milionów odsłon naleśników i omletów z patelni Woll

Jakie są różnice między seriami tytanowych patelni Woll?

Tytanowe patelnie Woll z odpinanymi uchwytami - wygoda w kuchni

Jaka patelnia najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Nieprzywierająca kuchnia - naczynia z kolekcji Diamond Lite PRO marki Woll

Bezpieczne dla zdrowia, certyfikowane powłoki tytanowe

Niemiecka marka Woll słynie z tego, że tworzy najzdrowsze powłoki tytanowe, jakie da się obecnie wyprodukować i zaimplementować na patelnię. Trudno się dziwić dumie marki Woll, która chwali się certyfikatem PFOA-Free, który oznacza, że ich powłoki nie posiadają żadnych pochodnych teflonu. Dodatkowo – nie emitują w głąb potraw szkodliwych substancji, czy kwasów. Możesz używać ich przez cała lata. Nie musisz się obawiać, że starzejąca się powłoka zacznie być dla Ciebie groźna.

Dwa typy uchwytów patelni do naleśników

W przypadku patelni naleśnikowej stabilny uchwyt jest jednym z najważniejszych elementów. Często podrzuca się naleśniki, czy placki, więc uchwyt musi być niezawodny. A tu marka Woll wpadła na bardzo odważny pomysł, by dodać do patelni naleśnikowej odpinany uchwyt. Ale, jak pokazały lata testów i doświadczeń, opatentowany system mocowania jest tak pewny, że nie rączka nie odłączy się od patelni, póki nie postawisz jej na blacie. Czyli – można bez obaw podrzucać przysmaki pod sam sufit. Sprawdziliśmy. Działa! Odpinany uchwyt znajdzie w kolekcji Diamond Lite, w której są też patelnie ze stałymi rączkami.