Tytanowe patelnie do naleśników - nieprzywierające powłoki marki WOLL

Naleśniki są wymagające. A jeśli eksperymentujesz z różnymi gatunkami mąki, stają się wręcz niesforne. By je okiełznać i cieszyć się zawsze puszystymi i delikatnymi naleśnikami, które mogą stać się bazą dla dziesiątków innych dań, warto wykorzystać potencjał nieprzywierających patelni. Niemieckie, tytanowe patelnie Woll idealnie sprawdzają się w roli poskramiaczy naleśników. Od Ciebie będzie zależało, jakie farsze i dodatki udoskonalą Twoje dania. Wzmacniane diamentem bądź szafirem powłoki tytanowe patelni Woll są doskonale odporne na ścieranie, więc posłużą Ci całymi latami.

Na dole strony znajdziesz filmy o patelniach Woll.

Bezpieczne dla zdrowia, certyfikowane powłoki tytanowe

Niemiecka marka Woll słynie z tego, że tworzy najzdrowsze powłoki tytanowe, jakie da się obecnie wyprodukować i zaimplementować na patelnię. Trudno się dziwić dumie marki Woll, która chwali się certyfikatem PFOA-Free, który oznacza, że ich powłoki nie posiadają żadnych pochodnych teflonu. Dodatkowo – nie emitują w głąb potraw szkodliwych substancji, czy kwasów. Możesz używać ich przez cała lata. Nie musisz się obawiać, że starzejąca się powłoka zacznie być dla Ciebie groźna.

Różnorodne uchwyty patelni do naleśników

W przypadku patelni naleśnikowej stabilny uchwyt jest jednym z najważniejszych elementów. Często podrzuca się naleśniki, czy placki, więc uchwyt musi być niezawodny. A tu marka Woll wpadła na bardzo odważny pomysł, by dodać do patelni naleśnikowej odpinany uchwyt. Ale, jak pokazały lata testów i doświadczeń, opatentowany system mocowania jest tak pewny, że nie rączka nie odłączy się od patelni, póki nie postawisz jej na blacie. Czyli – można bez obaw podrzucać przysmaki pod sam sufit.

Odpinany uchwyt znajdzie w kolekcji Diamond Lite, w której są też patelnie ze stałymi uchwytami oraz stalowymi rączkami (Diamond Lite PRO).

Z kolej kolekcja patelni Saphir Lite, wzmacnianych pyłem szafirowym, ma jedynie rączki z tworzywa.

Stań się mistrzem milionów odsłon naleśników i omletów z patelni Woll

Jakie są różnice między seriami tytanowych patelni Woll?

Tytanowe patelnie Woll z odpinanymi uchwytami - wygoda w kuchni