Patelnie

1 najs%c5%82ynniejsi producenci patelni w sklepie presti%c5%bcowakuchnia

Z bardzo wielu lat naszych doświadczeń w branży luksusowego AGD wynika jedno - Polacy kochają patelnie. Co cieszy, w ciągu ostatniej dekady bardzo mocno wzrosła świadomość tego, jak smażyć i na czym smażyć. Coraz większa grupa zarówno zawodowych kucharzy, jak i amatorów gotowania zdaje sobie sprawę, że trzeba zaopatrzyć się w naprawdę doskonałej jakości patelnię, by odpowiednio dbać o swoje zdrowie. Wszystkie patelnie, które znajdziesz w naszym sklepie Prestiżowa Kuchnia, zostały sprawdzone przez testującego je przez lata specjalistę z zakresu żywienia i technologii kulinarnych.

Jeśli mówić o zdrowym, dietetycznym, służącym organizmowi smażeniu, nie można zapominać o trzech zasadach. Stosuj wypracowane przez specjalistów metody smażenia, a przyrządzanie mięs, ryb, czy warzyw stanie się prawdziwą sztuką. Artykuły dotyczące reguł smażenia znajdziesz w naszym sklepie.

Druga zasada - kup najlepszą patelnię, na jaką Cię w danym momencie stać. Reguła trzecia – smaż na dobrych olejach. O tym też piszemy w naszych tekstach.

O ile zasady 1 i 3 są coraz częściej stosowane i akceptowane przez wielu, ciągle jeszcze zakup doskonałej patelni wydaje się być problemem. Ogromna ilość gotujących nie zwraca uwagi na to, by patelnie były wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Sklep Prestiżowa Kuchnia (będący kontynuacją i rozszerzeniem założeń naszego pierwszego sklepu - Smak Prostoty) stawia za punkt honoru oferowanie Klientom tylko takich patelni, które gwarantują bezpieczne smażenie przez wiele lat. Stąd wybraliśmy ofertę zaledwie kilku producentów, ale za to marek znanych i cenionych od wielu dekad (a czasem i nawet stuleci).

Znajdziesz u nas żeliwne patelnie z nieprzywierającą glazurą francuskiej marki Staub. Ta marka oferuje wiele patelni służących nie tylko do smażenia, ale i duszenia, pieczenia, podpiekania i zapiekania w piekarniku.

Druga z niezwykle przez nas cenionych marek – firma Demeyere – oferuje stalowe patelnie z 30-letnią gwarancją. Jak mówią o nich Klienci – to prawdziwy geniusz metalurgii. Ta sama firma stała się też znana ze swoich luksusowych patelni z powłokami nieprzywierającymi oraz wyłączającej się na indukcji serii patelni ControlInduc.

I trzecia z marek, które nie zawodzą i nie rozczarowują – ciesząca się prawie 200-letnią historią firma De Buyer, producent znakomitych patelni, m.in. z miedzi. Co zjawiskowe, w jego ofercie można znaleźć miedziane patelnie na indukcję.

Wszyscy trzej producenci oferują swoje patelnie (i garnki, z których również słyną) nie tylko domowej, ale i profesjonalnej kuchni. Dzięki olbrzymim doświadczeniom z zawodowymi kucharzami marki Staub, Demeyere i De Buyer tworzą produkty, które jakością wielokrotnie przewyższają osiągnięcia konkurencji.

Dobór najlepszych marek i ich kultowych linii patelni był podyktowany tym, by pokazać zaangażowanym w dobre gotowanie Rodakom, że są patelnie, które wytrwają przez całe lata, czy nawet i dekady, służąc doskonaleniu kulinarnych umiejętności, kreując perfekcyjne smaki i pozwalając smażyć, dusić i zapiekać bez kompromisów.

Cena
Długość "do"
Dla alergików
Na indukcję
Mycie w zmywarce
« 1 3 4 5 6 7 8 9 25 26
« 1 3 4 5 6 7 8 9 25 26