• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Minimalistyczne, praktyczne i eleganckie blendery Enfinigy marki Zwilling

Niektórzy mówią, że bez blendera w kuchni można się całkiem swobodnie obejść. Ale kiedy jednak decydują się na mały eksperyment i blender trafia w końcu pod ich dach, od razu zmieniają zdanie. Ci, którzy mieli przyjemność poznać pomysłową linię blenderów Enfinigy, niemieckiej marki Zwilling, na pewno się z tym zgodzą. W kolekcji designerskiego, minimalistycznego, czarnego i srebrno-białego sprzętu znajdziesz aż 4 blendery o różnym stopniu zaawansowania. Najpotężniejszy z nich jest, co tu dużo mówić, naprawdę zdolny! Chcesz wiedzieć więcej?

Na dole strony znajdziesz film o pięknej serii sprzętów z kolekcji Enfinigy Zwilling.

Elegancka, minimalistyczna bryła blenderów

Niemiecki koncern Zwilling jest, co tu dużo mówić, odważny. Zaproponował swoim Klientom - dawnym, obecnym i przyszłym - od razu kilka odsłon blenderów. Widać, że olbrzymi producent odrobił lekcję, zorientował się w zapotrzebowaniu na tego typu sprzęt, a potem wziął do współpracy znany, a bardzo twórczy team designerów z Mediolanu, Matteo Thun’a i Antonio Rodriguez’a, dzięki któremu powstała srebrno-biała i czarna kolekcja minimalistycznych sprzętów Enfinigy. Wszystko ruszyło więc z prawdziwym rozmachem.

Obaj panowie designerzy wymyślili coś naprawdę ciekawego. Gdy blender Enfinigy Zwilling jest wyłączony, na jego panelu nie zobaczysz… nic. Ani jednej ikonki. Dopiero wciśnięcie przycisku funkcyjnego sprzęt rozświetla się i możesz wybrać interesującą Cię funkcję. To dość niespotykany zabieg.

Od najprostszego Personal blendera, po blender PRO z silnikiem, jak w kosiarce

Blendery Enfinigy marki Zwilling zostały zaprojektowane tak, by każdy znalazł tu coś dla siebie. I tak najprostszy z nich, Personal blender, potrafi przygotować smoothie, czy coś do picia, zmiksuje miękkie warzywa na zupkę dla malucha. Wyjmujesz jego kielich z bazy, zakręcasz specjalną, zabezpieczoną przed otwieraniem nakrętkę, wrzucasz taką butelkę do plecaka i w drogę. Wygodne rozwiązanie. Jedno „ale” - ten blender nie potrafi wiele więcej.

Idziemy dalej. Kolejna odsłona sprzętu Enfinigy marki Zwilling, Table blender, jest już blenderem, że się tak wyrazimy, pełną gębą. Poza automatycznymi funkcjami (smoothie, koktajl, kruszenie lodu i czyszczenie) pozwoli Ci przygotować delikatne ciasto na, np. naleśniki, zmieli ziemniaki, czy warzywa na placki i rozdrobni sporo miękkich warzyw, czy owoców. Co potrafi, pokażemy w naszych filmach.

Bardziej zaawansowany blender PRO umie to, co Table blender, ale też potrafi robić lody. To bardzo fajna funkcja, jeśli ktoś gustuje w tego typu domowych przysmakach.

I wreszcie król wśród blenderów - Enfinigy PRO - który potrafi (poza opisanymi funkcjami Table blendera i funkcją lodów) dodatkowo przygotowywać zupy i ma wbudowaną wagę. Co intrygujące, w tym blenderze zastosowano silnik o mocy 4,5 KM, czyli takiej, jaką charakteryzuje się całkiem dobra kosiarka. Możesz sobie wyobrazić, co potrafi taki mocarz? Nie? Już niedługo pokażemy wszystko w naszych filmach.

Opatentowane ostrza blenderów Zwilling

Poza wieloma zaletami blendery Zwilling mają jeszcze jedno intrygujące rozwiązanie, czyli opatentowane, specyficzne w formie ostrze, któremu mało co się oprze. Więc możesz przez długie lata korzystać z przyjemnością ze swojego designerskiego blendera, który będzie raz po raz inspirował do nowych, twórczych kulinarnych projektów.