Garnki na lata

Wymagania stawiane najbardziej nawet prozaicznym elementom rzeczywistości skłoniły nas do stworzenia profesjonalnego sklepu z ofertą godnych zaufania, luksusowych garnków. Specjalista z zakresu żywienia, technik i technologii kulinarnych wybrał dla sklepu Prestiżowa Kuchnia żeliwne naczynia francuskiej marki Staub, miedziane, kultowe garnki słynnego francuskiego producenta De Buyer, stalowe garnki, które nie mają sobie równych - firmy Demeyere oraz zjawiskowe, wielofunkcyjne porcelanowe naczynia francuskiej marki Revol.

Świat kulinariów ewoluuje w nadzwyczajnym tempie. I tu, jak w każdej innej dziedzinie życia, pojawiają się technologie i przedmioty zarówno fascynujące, jak i niegodne uwagi. Dlatego ideą sklepu Prestiżowa Kuchnia jest oferowanie Klientom tylko tego sprzętu kuchennego, z którego sami korzystamy, który od lat testuje nasz specjalista. Zakładamy, że tylko fachowa, rzetelna wiedza i lata doświadczeń ze sprzętem pozwalają z czystym sumieniem oferować i doradzać zakup luksusowych garnków.

Proponujemy tylko bezpiecznie dla zdrowia naczynia

Czujemy się odpowiedzialni za Twój dobry wybór, za zdrowie i Twoje i Twoich najbliższych. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że fachowe doradztwo w przypadku zakupów luksusowych naczyń wiąże się z koniecznością nieustannego uczenia się.
Staramy się dowiadywać od naszych Klientów (jeśli ktoś ma ochotę konsultować z nami swoje zakupy), jaki rodzaj diety stosują, jaki tryb życia prowadzą, czy nie cierpią na schorzenia lub alergie wykluczające korzystanie z niektórych technologii. Szczycimy się tym, że – jako jedni z niewielu w Polsce – mamy w swoim gronie fachowca z dziedziny żywienia, technik i technologii kulinarnych, który od ponad 2 dekad zgłębia tajniki nowoczesnego sprzętu kuchennego.

Bardzo wytrzymałe garnki

Przez całe lata testowaliśmy niezliczoną ilość marek. Niestety, wiele z nich rozczarowało, stąd nasza oferta zawęziła się do kliku godnych zaufania producentów. Oczywistym jest, że i wybrane przez nas garnki mają jakieś wady (nie ma, niestety, na świece naczyń idealnych, które przypadłyby do gustu każdemu). Niektóre są ciężkie, inne nie nadają się dla alergików, jeszcze inne mają wewnątrz tylko czarną powłokę. To wszystko jednak są detale, jeśli mówić o prawdziwie zdrowych technologiach, obmyślanych latami, czy dekadami.
Wybrane przez nas marki - Staub, Demeyere, De Buyer, Revol – to jedni z największych europejskich producentów cieszących się ogromną renomą w branży kulinariów. Jednoczy ich to, że wszyscy tworzą swoje naczynia w Europie, w bardzo restrykcyjnym procesie produkcji. Przy każdym etapie powstawania tych nadzwyczajnych naczyń jest obecny człowiek. Większość z naczyń cieszy swojego posiadacza bardzo długimi gwarancjami.
To, co fascynuje nas szczególnie w nowoczesnych garnkach, to fakt, że każda z tych marek może poszczycić się jakimś wyjątkowym odkryciem w dziedzinie kulinariów XXI wieku. Raz będzie to miedź (De Buyer), czy porcelana (Revol), których to naczyń można używać na indukcji. Jeszcze innym razem stal, która nie dość, że ma 30 lat gwarancji, to wykracza poza wszelkie znane nam dotychczas właściwości stali (Demeyere), czy arcy-luksusowe żeliwo marki Staub, które wyposażone jest w nieprzywierającą glazurę.
Wybrane przez nas naczynia nie należą do tanich. Ale są technologiami na całe życie. Stoją na samym szczycie kulinarnych objawień.

Nieprzywierające garnki wiodących producentów

Wielu gotujących szuka dla siebie naczyń z powłokami nieprzywierającymi. Okazuje się jednak, czego dowiodły lata naszych doświadczeń i poszukiwań, że nieprzywierające garnki musi stworzyć producent mający bardzo duże doświadczenie, w przeciwnym razie powłoka okaże się słaba, szybko się przegrzeje, zetrze, czy zacznie odchodzić lub odpryskiwać.
Dlatego zdecydowaliśmy się oferować naszym Klientom dwie marki, które w tym względzie nie zawodzą i są nie do pobicia. To guru światowych kulinariów – co ciekawe, w obu przypadkach firmy pochodzą z Francji. Staub znany jest z produkcji luksusowych żeliwnych naczyń z nieprzywierającą glazurą, która stanowi element żeliwnego szkieletu. Została z nim zespolona w trakcie wypalania żeliwa, więc jest niezwykle mocna, trwała, odporna na ścieranie i zadrapania.
Druga marka – słynny w świecie mistrzów kuchni Revol, to twórca w 100% naturalnych porcelanowych naczyń, których wnętrza, co zjawiskowe, mają właściwości nieprzywierające. Te garnki są dodatkowo antyalergiczne i antybakteryjne.

Cena
Dla alergików
Mycie w zmywarce
« 1 3 4 5 6 7 8 9 31 32
« 1 3 4 5 6 7 8 9 31 32