• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Wyszukane niemieckie sztućce marki Zwilling dla odmieniających swój stół

Miłe spędzanie czasu w dobrym towarzystwie, przy świetnym jedzeniu, musi być okraszone odpowiednią oprawą. Nie może zabraknąć dopasowanych do charakteru przyjęcia sztućców. Niemiecka marka Zwilling znana jest ze swojej wielkiej pasji do tworzenia sztućców z luksusowej stali. Z czystym sumieniem można je zaliczyć do przedstawicieli współczesnej sztuki użytkowej. Perfekcyjnie wykonane sztućce projektowane są często przez postaci znane w świecie designu. Ceniony duet Matteo Thun i Antonio Rodriguez to autorzy większości obecnie dostępnych w portfolio marki Zwilling kolekcji sztućców.

Stal w pomysłowych dłoniach

To, co nas nieodmiennie ujmuje w niemieckich sztućcach Zwilling, to ich estetyczna różnorodność. Ale, co specyficzne, Zwilling oszczędnie eksploruje świat form sztućców. Raz – nie ma tu zbyt wielu linii, a dwa – nie znajdziesz wśród stalowych, niemieckich sztućców rokokowych ozdobników, czy barokowego przepychu. Dominuje prostota, wysmakowana elegancja i maksymalna funkcjonalność. Jednak każdy z zestawów jest na swój sposób ładny i oryginalny.

Niemiecki koncern Zwilling, który ma za sobą stulecia doświadczeń ze stalą szlachetną, potrafi nadać swoim sztućcom naprawdę dystyngowanego charakteru i zadbać o to, by ich formy były czarujące.

Dwa typy kompletów sztućców stołowych Zwilling

W odróżnieniu od, np. kochających przepych Włochów (wystarczy przywołać nieskończone wręcz odsłony sztućców Bugatti), niemieckie sztućce z luksusowej stali szlachetnej są na swój sposób powściągliwe. Mamy tu do dyspozycji, z reguły, zaledwie dwa zestawy - dla 6 i 12 osób.

Pierwszy zestaw, pakowany w prezentowe pudełko, składa się z 30 elementów. Zwilling dodał do klasycznego kompletu sztućców dla 6 osób (łyżki, widelca, noża i małej łyżeczki) widelczyki do ciasta.

Z kolei rozbudowana kolekcja sztućców dla 12 osób pakowana jest w piętrowe, eleganckie pudełko. Poza opisanymi wyżej podstawowymi sztućcami znajdziesz tu również łyżkę do sosów, specjalną łyżkę do śmietany, małą łyżeczkę do cukru, dużą łyżkę do serwowania w komplecie z widelcem oraz elegancką łopatkę do nakładania kawałków ciast i tortów.

Sztućce to zawsze pożądany i trafiony prezent

Jeśli osoba, dla której prezentu usilnie poszukujesz, nie ma określonych preferencji, sztućce na pewno okażą się być strzałem w 10-tkę. Czy to parapetówka, czy świętowanie odnowionej kuchni, albo prezent ślubny – sztućce Zwilling są na tyle wytworne, że doskonale spełnią się w charakterze udanego podarunku.