Luksusowe włoskie sztućce Bugatti zachwycają kolorami

Prestiżowe sztućce produkowane przez włoską markę Bugatti stały się jej wizytówką w świecie luksusowego designu. Historia słynnych sztućców Bugatti sięga roku 1923. Wiejska rodzina z Lumezzane zajęła się z pasją ręcznym ich tworzeniem i platerowaniem. I tak już zostało. Teraz sztućce marki Bugatti uznawane są za jedne z bardziej rozpoznawalnych na świecie. Kolorowa kolekcja jest niezwykle rozbudowana. Znajdziesz tu wszystkie barwy tęczy. I jeszcze więcej. Luksusowa stal szlachetna łączy się harmonijnie z akrylem, tworzywem sztucznym, czy drewnem. Wkrocz z impetem w świat sztućców, jakich jeszcze nie znasz.

Wielka magia sztućców Aladdin

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych, legendarnych już linii kolorowych sztućców Bugatti jest kolekcja Aladdin. Znajdziesz tu kilkanaście odsłon przepięknie barwionych rękojeści z akrylu, który zmyślnie imituje masę perłową. Trzy serie sztućców wykańczane są wytwornymi stalowymi plecionkami - pozłacaną, chromowaną i stylizowaną na stare srebro. Wytworne sztućce Aladdin zyskały też najbardziej luksusową postać. Możesz cieszyć się sztućcami pokrytymi 24-karatowym złotem ze złotą plecionką i zatopionymi w rękojeści złotymi płatkami. Bugatti rozpieszcza swoich Klientów!

Na razie jesteśmy jedynymi w Polsce, którzy podjęli się dość karkołomnego zadania zebrania w jednym miejscu wszystkich sztućców Aladdin Bugatti. Jest co oglądać! W naszym sklepie PrestiżowaKuchnia znajdziesz zestawy dla 6, 12 i 24 osób pakowane w kartonowe pudełka, czy drewniane skrzynie. Do wyboru, do koloru.

Możesz również zdecydować samodzielnie, jaki zestaw włoskich sztućców Bugatti chcesz skompletować – dla 2, 4, 7, a może i 13 osób? Zadzwoń, a ustalimy szczegóły.

« 1 3 4 5 6 7 8
« 1 3 4 5 6 7 8