• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Luksusowe włoskie sztućce Bugatti zachwycają kolorami

Prestiżowe sztućce Bugatti stały się wizytówką tej znanej w świecie luksusowego designu włoskiej marki. Historia słynnych sztućców Bugatti sięga roku 1923. Wiejska rodzina z Lumezzane zajęła się z pasją ręcznym ich tworzeniem i platerowaniem. I tak już zostało. Teraz sztućce marki Bugatti uznawane są za jedne z bardziej rozpoznawalnych na świecie. Kolorowa kolekcja sztućców jest niezwykle rozbudowana. Znajdziesz tu wszystkie barwy tęczy. I jeszcze więcej. Luksusowa stal szlachetna łączy się harmonijnie z akrylem, tworzywem sztucznym, czy drewnem. Wkrocz z impetem w świat sztućców, jakich jeszcze nie znasz.

Wielka magia sztućców Aladdin

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych, legendarnych już linii kolorowych sztućców Bugatti jest kolekcja Aladdin. Znajdziesz tu kilkanaście odsłon przepięknie barwionych rękojeści z akrylu, który zmyślnie imituje masę perłową. Trzy serie sztućców wykańczane są wytwornymi stalowymi plecionkami - pozłacaną, chromowaną i stylizowaną na stare srebro. Wytworne sztućce Aladdin zyskały też najbardziej luksusową postać. Możesz cieszyć się sztućcami pokrytymi 24-karatowym złotem ze złotą plecionką i zatopionymi w rękojeści złotymi płatkami. Bugatti rozpieszcza swoich Klientów!

Na razie jesteśmy jedynymi w Polsce, którzy podjęli się dość karkołomnego zadania zebrania w jednym miejscu wszystkich sztućców Aladdin Bugatti. Jest co oglądać! W naszym sklepie PrestiżowaKuchnia znajdziesz zestawy dla 6, 12 i 24 osób pakowane w kartonowe pudełka, czy drewniane skrzynie. Do wyboru, do koloru.

Możesz również zdecydować samodzielnie, jaki zestaw włoskich sztućców Bugatti chcesz skompletować – dla 2, 4, 7, a może i 13 osób? Zadzwoń, a ustalimy szczegóły.

Kolorowe sztućce Bugatti

Katalog sztućców Bugatti - obiadowych, deserowych, do kawy, ryb itp. jest tak olbrzymi i rozbudowany, że potrzeba bardzo dużo czasu, by zaprezentować go światu. Będziemy stopniowo poszerzać portfolio włoskiego producenta. Będziemy pracować tak długo, aż znajdziesz u nas wszystkie dostępne na rynku wzory włoskiego mistrza form i wykończeń sztućców.

Wykończenia, plecionki, zdobienia i rękojeści kolorowych sztućce Bugatti są przeróżne. Wręcz trudno zdecydować się na jakiś wzór i kolor, bo każdy jest niezwykły i oryginalny. Sztućce włoskiego producenta oferowane są w różnorodnych opakowaniach. Nawet klasyczne kartonowe pudełka są bardzo eleganckie. A jeśli wybierzesz duży zestaw, dla 6-, 12-, czy większej ilości osób, masz do wyboru wytworną, drewnianą skrzynię - jasną lub ciemną.

Sztućce Bugatti to prezent nad prezentami

Kolorowe sztućce Bugatti, których akrylowe rączki do złudzenia przypominają barwną masę perłową, stanowią jeden z bardziej popularnych i cenionych, luksusowych prezentów ślubnych. Nie ma takiej młodej pary, która nie wpadłaby w zachwyt nad sztućcami słynnego producenta.

Sztućce Bugatti to też wyśmienity podarunek na wszelkie ważne okazje - urodziny, rocznice, czy parapetówkę, gdy warto przynieść ze sobą jakiś użyteczny dla wyposażających od nowa kuchnię i jadalnie prezent.