• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
 • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
 • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
 • Każda paczka jest ubezpieczona
 • Każda wysyłka gratis

Misja

O naszej misji, bo tak traktujemy zajęcie na pełny etat, czyli doradzaniu w zakupie luksusowego sprzętu do kuchni, pisaliśmy wiele w przestrzeni Artykułów. Wszystkich, którzy mają ochotę poznać ludzką twarz obsługi sklepu PrestiżowaKuchnia.pl, zapraszamy TUTAJ.

 

Nasza misja jest spójna, bo wypełniamy ją od lat.

 1. Zakładamy, że luksusowy sprzęt kuchenny to inwestycja w dobre zdrowie, lepsze życie, rozwijanie swoich talentów kulinarnych. Dlatego ciąży na nas odpowiedzialność - musimy doskonale znać sprzedawany sprzęt i umieć dobrać go do preferencji poszczególnego Klienta.
 2. Oferowane przez nasz sklep towary marek Premium są drogie, a czasem nawet i bardzo drogie, stąd zakładamy, że Klient ma prawo wiedzieć o nich wszystko, nim zdecyduje się wydać pieniądze. I na tym polega nasza rola, by dobrze, fachowo i rzetelnie doradzić.
 3. Doradzanie traktujemy bardzo szeroko – testujemy sprzęt na bazie własnych procedur, piszemy artykuły, tworzymy autorskie filmy.
 4. Dajemy naszym Klientom możliwie rozbudowaną, ciągle rozwijającą się bazę wiedzy wspartą naszymi doświadczeniami.
 5. Od wielu lat popularyzujemy doskonałej jakości naczynia, noże, akcesoria kuchenne, bo one zmieniają rzeczywistość. Na lepszą.
 6. Cały czas weryfikujemy pojawiającą się na polskim rynku ofertę światowych producentów i bardzo wnikliwie, krytycznie i rygorystycznie wybieramy to, co dodajemy do oferty sklepu.
 7. Od lat korzystamy ze znanego nam sprzętu, więc jest nam bliski.
 8. Zawsze stawiamy na jakość, nigdy na ilość. Ilość, w naszym pojęciu, przeczy profesjonalizmowi i dobrej wiedzy na temat produktu.