• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Miedź i mosiądz w Twojej kuchni - luksusowa kolekcja Inocuivre VIP De Buyer dla wybrednych

Już kilka lat temu zaczął się trend mądrego wyposażania się w ekskluzywny sprzęt, który wytrwa całymi latami lub, jeśli będzie dobrze używany, i całymi dekadami. Bo musisz wiedzieć, że miedziane garnki słynnego francuskiego producenta, De Buyer, można przekazać kolejnemu pokoleniu. A ono przekaże je dalej. Spójrz, jak niezwykle elegancko prezentują się miedziane garnki i rondle z uchwytami z mosiądzu. Ta ekskluzywna kolekcja, Inocuivre VIP, dedykowana jest ludziom wyjątkowym, którzy na równi cenią doskonałe smaki, jak i wytworny sprzęt.

 Na dole strony znajdziesz nasze filmy - koniecznie obejrzyj!

Producent
Cena
Średnica "do"
Dla alergików
Na indukcję
Do piekarnika
Mycie w zmywarce

Miedziane naczynia są niemal nieśmiertelne - De Buyer kusi i czaruje

Poznaj luksusowe linie francuskich miedzianych naczyń De Buyer

Jak skutecznie wyczyścić naczynia z polerowanej miedzi? 4 metody

Naczynia miedziane i pseudo-miedziane, czyli jak mądrze wydać pieniądze

Wygrzewanie miedzianych naczyń w 7 krokach

Miedziane naczynia De Buyer - na co dzień, nie od święta!

Dlaczego miedziane garnki i patelnie muszą mieć w środku stal?

Zalety miedzianych naczyń - kup raz i na zawsze, dla pokoleń

Garnki z miedzi firmy De Buyer - nieśmiertelne piękno

Wielka grupa gotujących to zatwardziali ortodoksi, zakładający, że tylko najbardziej naturalne paliwo, jakim jest gaz i najbardziej pierwotne źródło ciepła, czyli ogień, pozwolą przyrządzać świetne potrawy. Ortodoksi znajdą w ofercie znanej francuskiej marki De Buyer dostosowane do klasycznych kuchenek (wszystkich, poza indukcją, czyli również elektryczną, czy vitro ceramiczną) linię naczyń Inocuivre VIP.

Wykonane w 90% z pięknie połyskliwej miedzi i w 10% stali (wewnątrz naczyń) garnki wyróżniają się spośród innych naczyń świata urokliwą stylistyką retro. A dzięki uchwytom z mosiądzu naczynia De Buyer z kolekcji Inocuivre VIP zachwycają ekskluzywną odmiennością.

Miedź wybitnie wręcz przewodzi ciepło

Gotowanie w miedzianych naczyniach Inocuivre VIP marki De Buyer, z którymi, niestety, nie mogą mieć do czynienia alergicy, to prawdziwa przyjemność. Nie dość, że te ręcznie tworzone naczynia wyglądają jak małe dzieła sztuki, to potrafią w mgnieniu oka przyrządzić zarówno najprostsze, jak i najbardziej skomplikowane potrawy. Dzięki właściwościom miedzi ciepło jest genialnie dystrybuowane, wnika w głąb potrawy od pierwszych momentów gotowania, duszenia, pieczenia, czy zapiekania. Bo, musisz wiedzieć, że miedziane naczynia mogą służyć nie tylko na kuchence, ale i w piekarniku.

W naczyniach miedzianych, tworzonych przez markę De Buyer, pojawia się wewnątrz stal, która, znanymi tylko producentowi metodami, jest nierozerwalnie łączona z miedzią. W ten sposób unikamy styczności gotowanych produktów z miedzią, która sama z siebie, choć wygląda zjawiskowo, może doprowadzać do uczuleń, czy problemów z przewodem pokarmowym.

Takie połączenie miedzi i stali spełnia nie tylko międzynarodowe wymogi organizacji dbających o certyfikację materiałów mających kontakt z żywnością, ale i przyspiesza proces gotowania.

Co ugotujesz w naczyniach z miedzi?

Wielu z Was pyta, co można ugotować w naczyniach miedzianych? Otóż - zasadniczo - wszystko. Zupy, sosy, potrawy jednogarnkowe, zapiekanki. W naczyniach z miedzi możesz dusić, piec, zapiekać, podpiekać. Możesz również przygotowywać dżemy, domowe konfitury, kremy do ciast i tortów. To wszystko, co potrafią stalowe garnki, potrafią też i garnki miedziano-stalowe. Tyle, że te drugie jeszcze sprawniej, szybciej i dynamiczniej się rozgrzewają, automatycznie oszczędzając energię potrzebną do gotowania, smażenia, czy duszenia. 

Naczynia miedziane - rozwiązanie na lata

Trzeba powiedzieć, że dobrze używane, nie przegrzewane, często polerowane miedziane naczynia Inocuivre VIP (do tego wykorzystuje się specjalne pasty do miedzi lub domowe metody jej czyszczenia) wytrwają, całkiem i dosłownie, przez całe dekady. Trzeba się liczyć z tym, że garnki będzie można zostawić w spadku nawet i wnukom. Nie dziwi, że dobrze użytkowane miedziane naczynia mają i po 100, czy 120 lat. I cały czas doskonale gotują.