• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Wzmacniane diamentem płytkie patelnie WOLL

Niemiecka marka Woll postawiła sobie za punkt honoru stworzyć bardzo trwałe patelnie z powłoką tytanową. Taka powłoka zyskała wysoką odporność na ścieranie, gdyż Woll wzmacnia ją pyłem diamentowym. Dzięki takiemu zabiegowi 5-krotnie nakładane powłoki tytanowe patelni Woll są, faktycznie, niezwykle odporne na zużycie. I, rzecz jasna, bezpieczne dla zdrowia. Wśród płytkich patelni tytanowych znajdziesz kolekcje Diamond Lite i XR Logic, które różni stopień wzmocnienia powłoki, jej kolor i stylistyka uchwyt. Każda z nich sprawdzi się wyśmienicie w kuchni wymagającego gotującego.

 Jeśli masz wątpliwości, czy patelnia nieprzywierająca jest dla Ciebie, obejrzyj nasz FILM.

Niskokaloryczne smażenie na nieprzywierających tytanowych patelniach Woll

Tytanowe patelnie Woll z odpinanymi uchwytami - wygoda w kuchni

Jakie są różnice między seriami tytanowych patelni Woll?

Szkoła smażenia na patelniach nieprzywierających - PODSTAWY

Jaka patelnia najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Nieprzywierająca kuchnia - naczynia z kolekcji Diamond Lite PRO marki Woll

Kilka wersji płytkich patelni Woll

Niegdyś dość zagmatwana, bo podobna do siebie oferta patelni niemieckiego producenta, marki Woll, zyskała na przejrzystości. Teraz wystarczy, że rzucisz okiem na sam produkt, na uchwyty i kolory, a wszystko stanie się jasne.

I tak najbardziej znana linia patelni, Diamond Lite, ma aż dwie różne rączki – odpinane, które nie zabierają wcale miejsca w szufladzie, czy półce oraz stałe – z tworzywa odpornego do 250 stopni w piekarniku.

W nowszej kolekcji Diamond XR Logic znajdziesz odpinane i stałe uchwyty z tworzywa, w serii oraz XR Logic PRO stałe i odpinane uchwyty ze stali. 

Wszystkie patelnie z kolekcji Diamond Lite, niezależnie od uchwytu, wzmacniane są mikro-kryształkami diamentu. Ich 5-krotnie nakładana powłoka ma 3 lata gwarancji. Faktycznie, trzeba przyznać, że jest bardzo wytrzymała.

Powłoki serii XR Logic są nieco bardziej wytrzymałe. Dodatkowo - patelnie są czarne, nie, jak seria Diamond, grafitowo-granatowe. Inna jest również stylistyka samego, zaokrąglonego uchwytu.

Zdrowe, nanokompozytowe powłoki tytanowe

Patelnie Woll poddawane są niezwykle restrykcyjnej kontroli i procesowi certyfikacji. Mają certyfikaty TÜV i TÜV GS, które przyznaje ceniona w świecie Grupa TÜV Rheinland. Powłoki patelni Diamond i XR Logic nie mają w sobie, co oczywiste, żadnych pochodnych teflonu, czy szkodliwych dla zdrowia substancji. Posiadają certyfikat bezpieczeństwa PFOA-Free.

Na nieprzywierających tytanowych powłokach smaży się niezwykle zdrowo, bo z małą ilością tłuszczu. Dodatkowo - wszystkich patelni Woll możesz używać w piekarniku. Producent zachęca, by odejść od smażenia i wzbogacić codzienną dietę w podpiekane potrawy.

Patelnie i pokrywki

Każda płytka patelnia Woll dotrze do Ciebie wyposażona od razu w pokrywkę. Cena, którą widzisz w sklepie, jest ceną za cały zestaw.