• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Demeyere

Ponad 100 lat doświadczeń ze stalą szlachetną pozwala uznać belgijską, rodzinną firmę Demeyere za prawdziwego specjalistę i pioniera w tej dziedzinie. Szereg patentów, które udoskonalają stalowe garnki, patelnie i woki opatrzone aż 30-letnią gwarancją, to wynik pracy wizjonerów, którzy nie chcieli zgodzić się na to, że stal szlachetna ma ograniczenia. Kultowe linie naczyń Apollo, Atlantis, John Pawson i Industry oraz Specialities, które znajdziesz w naszym sklepie PrestiżowaKuchnia.pl, oczarowały kucharzy całego świata. Czas, byś i Ty spróbował, co znaczy gotowanie w niemal niezniszczalnych, stalowych naczyniach, które przez całe dekady będą srebrzysto-białe i praktycznie niemożliwe do przegrzania.

Patelnie Demeyere to prawdziwy fenomen. 5 i 7-warstwowe konstrukcje dna i ścianek pozwalają idealnie szybko i równomiernie rozgrzewać patelnię, po czym smażyć w najbardziej optymalnych temperaturach. Szereg stalowych specjalistycznych patelni to dowód na to, jak belgijska tradycja doskonale przyjęła się w świecie profesjonalnych kuchni i wymagających gotujących.

Obecnie rodzinna marka Demeyere dołączyła do grupy koncernu Zwilling J.A. Henckels, co pozwoliło jej na wiele bardziej dynamiczny rozwój.

Dowiedz się więcej o niezwykłych talentach marki Demeyere

Jak dużo zależy od dna patelni, pokaże Ci Demeyere

Seria Industry Demeyere, czyli stalowe naczynia, które dużo potrafią

Gotujemy w 100 ml wody w rondlu John Pawson marki Demeyere